2752
2734

موادت که تقریبا اندازش درسته فقط چند تانکته موقع زدن تخم مرغ باید هم دمای محیط باشه 

۲ ظرفی ک هم میزنی خیس نباشه

۳تخم مرغ وشکرو باهم زن بزن تاپف کنه وبعد دانیل وروغن مایع اضافه کن باشیر.ارد الک شده که بابکینگ پودر دوتاسه بارالک کردی وب مایع کیکت اضافه کن وهم بزن 

ظرفت وچرب کن ویاکاغذروغنی بنداز ته ظرفت ومایع کیک وبریز توش .وقتی فرت یاتوسترت وگرم کردی از قبل قالب وبزار توفر  ۲۰ تا۳۰ درفر یا توسترو اصلا باز نکن چون پف کیکت میخوابه وبعد از این زمان تست کن بای خلال دندون یاچنگال بزن تووسط کیک اگه خمیر بهش نچسبیده بود کیکت امادست

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

من با دستور کیک های سراشپز پاپیون کیک درست میکنم توی تستر خیلی هم خوب میشه خداروشکر 

کیک تولد هم چند سری درست کردم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

بچه ها تستر من خیلی کوچیکه...جوجه گردان هم نداره...میشه توش کیک بپزم؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

زرد و سفید تخم مرغ جدا کن سفیده رو اینقد هم بزن تا فقط کف بمونه ازش ...همزن برقی بهتر از دستیه 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
واییی من یک دستور پخت عالی دارم همیشه توی توستر میذارم و نشده کسی دیتورشو ازم نگیره  صبر کن ال ...

آرد یک و نیم پیمانه
روغن نصف پیمانه
شکر یک پیمانه
گلاب نصف پیمانه
پودر هل یک قاشق

تخم مرغ ۳ عدد
پیکینگ پودر یک قاشق مرباخوری
زعفران غلیظ ۳ قاشق
زرده و سفیده تخم مرغ هارو جدا میکنیم، زرده هارو با شکر هم میزنیم تا یکدست بشه بعد روغن و گلاب و هل زعفرون بهش اضافه میکنیم هم میزنیم و از همزن خارج میکنیم ،آرد و پیکینگ پودر باهم ۳ بار الک میکنیم و کم کم توی ۳ مرحله به این مواد اضافه میکنیم و در یک جهت آرام هم میزنیم بعدش سفیده تخم مرغ را جدا خوب هم میزنیم تا آب نداشته باشه باید کامل سفیده زده بشه بعد به مواد قبلی سفیده را اضافه میکنیم و در همان جهت قبلی آرام هم میزنیم و توی قالب میریزیم و میزاریم توی توستر

چند دقیقه باید باشه و چه دمایی؟

بستگی به توستر داره ،همین زمان و دمایی که من میذارم توی توستر زنداداشم گذاشتم هنوز تموم نشده سوخت ، خودت دستت میاد چند بذاری من ۱۷۰ توی یک ساعت میذارم 

شما بستگی به توسترت داره ،هروقت گذاشتی با خلال تست کن اگه بهش نچسبید که کامل پخته شده

لطفا درجه توستر رو هم بگید

من خودم روی درجه ۱۷۰ ،یک ساعت میذاریم ولی بستگی به خود توسترتون داره ،چون همین درجه با توستر زنداداشم گذاشتم کیک سوخت ، اگه خواستین مطمئن بشین که پخته با خلال دندون امتحان کنین اگه کیک به خلال نچسبید کیک کامل پخته و نگذارین بیشتر بمونه

2706