2752
2734
بچه ها کمکم کنید. ماه پیش لاپارا کرده بودم کیست تخمدان داشتم. دکتر آمپول دکا و قرص ال دی داد.من نهم آمپولم رو زدم. شنبه و یکشنبه ال دی رو فراموش کردم. ولی از بعدش دو تا دوتا دارم میخورم. ولی خونریزی دارم چکار کنم تا یکشنبه که دکترم بیاد. خیلی نگرانم. گفته بود نباید پری بشم.
خدا ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاطمه جون من که لاپراسکووپی کردم بعد از عمل خونریزی داشتم تااااا یک هفته بعدش 15 روز خونریزیم قطع بود و دوباره پری شدم اصلا امپول و قرص مصرف نکردم فقط امپیسیلین و متفورمین بهم داد دکترم هم کیست داشتم هم فیبروم هم اندو
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
افرا خیلی ازت ممنونم. با بیمارستان تماس گرفتم گفت فعلا همون شبی یه دونه ال دی رو مصرف کنم و نیازی به بیشتر خورن نیست تا یکشنبه که برم دکتر. خدا خیرت بده اصلا به فکرم نرسیده بود به بیمارستان زنگ بزنم.
خدا ...
سلام دوستان من کیست اندرمتیوز داارم کسی هست داشته باشه؟ منم گفتن لاپروسکوپی کنم اما از عواقبش میترسم دودلم. میشه بگین پیش چه دکتری رفتین؟هزینه اش چقدره؟
خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار