2733
2734
عنوان

مشاوره حقوقی میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 13324 بازدید | 609 پست
سلام دوستان من4شنبه هفته دیگه دادگاه نفقه دارم میخوام بدونم اگر همسرم شرکت نکنه چی میشه؟؟؟؟؟؟ و من باید بعدش چه اقدامی بکنم البته همسرم قبلا اظهارنامه عدم تمکین برام فرستاده و من رفتم خونه و قفل خونه عوض شده بود و من نتونستم وارد بشم و مامور1100 هم برام نوشت که رفتم و قادر به تمکین نبودم
خدا جونم کمکم کن از امروز محکم و استوار باشم.خداوندا بهم صبر عطا کن تا عدالتت را نظاره گر باشم و نیرویی عطا کن که همیشه در راه حق قدم بر دارم . امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام فاطیما جان طلاق توافقی معمولا یک هفته طول میکشه...به دادگاه خانواده میرید و تقاضای طلاق میدید قاضی بعد از بررسی های لازم حکم طلاق را صادر میکنه با رای دادگاه به دفتر خانه مورد نظر میرید و صیغه طلاق جاری میشه چرا اینقد به فکر طلاقید؟یعنی راهی نداره به زندگی ادامه بدید؟ ی کم گذشت ی کم صبوری ی کم تفاهم باعث میشه ک به زندگی ادامه داد چرا تا ی چیز میشه میگید طلاق...به خدا طلاق بده اینقد زود تصمیم نگیرید. فاطیما جان منظورم شما نیستید منظورم به همه اونایی ک تو دوران عقد قصد طلاق میکنن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=892353&postID=34992383 مشاوره حقوقی رایگان............ فاطمه ساداتم
هشت صبح 92/12/26 پا به این دنیای قشنگ گذاشت.در 37 هفته و 3 روز

الان 13 lماهشه قربونش بره مامانش
سلام رونیکا جان.زیاد اطلاع ندارم بازه یا نه. اگر منظورت حق طلاقه بله راحت میتونید جدا شید. راجع به طلاق توافقی تو سوال قبلی جواب دادم سوال فاطیما جان
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=892353&postID=34992383 مشاوره حقوقی رایگان............ فاطمه ساداتم

سلام ناهید جان فک کنم رای غیابی صادر شه خیلی مطمعن نیستم

وبی جونم وقتی طرفت بچست و اصلت قبولش نداری... وقتی ب مشکل بر میخوریم با خدا قهر میکنخ و نماز نمیخونه.. وقتی غیرت نداره من هرجور برم بیرون تا 2 شب هم بیرون باشم هیچی نمیکه وقتی سرد مزاجه وقتی بهش میگم باهات مشکل دارم ب جای رفتن ب مشاوره انقد بچسست ک اول یارانه ای ک میومد ب حسابمو ور میداره میریزه تو حساب خودش انگار من محتاج پول یارانه ام این مرد زندگی میشه؟
كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
پس چرا دوستم ک حقوق خوند میگه ی ماه تا 2 ماه طول میکشه کسی ب تازگی طلاق توافقی گرفته؟چقد طول کشیده؟
كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
سلام فاطیما جان خوبی عزیزم؟ اره اینا رو که میگی حق داری...ولی کاش همسرت این رفتاراشو بذاره کنار عزیزم معمولا یک هفته است من خودم در جریان طلاق توافقی دو تا از دوستام بودم هر دوتاشون ی هفته ای تمام شد...چون وقتی توافق هست دیگه ی رای دادن ک کاری نداره

انقد عوضیه ک میگه من ب همه میگم عوض میشم ولی نمیشم ک کاسه کوزه ها سر تو بشکنه...چون پسرعمومه تو فامیل مثلا میخاد منو خراب کنه...عیب نداره خدای منم بزرگه
مرسی وبی جون با این دل شکستم از ته دل واست آرزو میکنم خیر ببینی همش تو زندگییت عزیزم.... دوستات کی جدا شدن؟میخام بگم نکنه قانونی چیزی عوض شده و طول میکشه
سلام خانم وکیل من به راهنمایی شدید شما نیاز دارم شوهرم حدودا 5سال پیش که 20سالش بوده توی خونشون باهم بحثشون میشه و درگیر میشن.برادرش بزرگتر از خودش بوده ازدواج کرده بوده و یه پسر 13ساله داشته که خانمش چون برادرشوهرم معتاد شدید و تزریقی بوده ازش جدا میشه و حضانت پسرشو به عهده میگیره.برادرشوهرم خیلی معتاد بوده طوری که دوبار به مرحله مرگ رسیده.یه روز باهمین حالت گیجی و مصرف شدید اعتیاد میاد خونه و و با شوهرمن بحثشون میشه پدرشوهرم خونه بوده وقتی اونا باهم دعوا میکردن شوهرمم تو عصبانیت میره کارد اشپزخونه رو برمیداره و به سر برادرشوهرم میزنه اونم در اثرمصرف مواد گیج بوده و با سر محکم میخوره به چارچوب آهنی در و دو روز تو کما بود تا اینکه مرد.علت مرگش رو پزشکی قانونی دوتاچیز گفته یکی مصرف شدید مواد و یکی ضربه به سر.همون روز شوهرم میره کلانتری ولی پدرش میاد و رضایت میده و شکایتی نه خواهرشوهرام نه پدرش و برادرشوهرم از شوهرم نداشتن. پسر برادرشوهرم و زن قبلیش که ازش جدا شده این موضوع رو نمیدونن و پسر برادر شوهرم اون زمان11ساله بوده.حالا شوهرم بعد 5سال میگه شاید من باید مجازات بشم.حکمچیه؟
هیچ کی به هیچ کی نیست...فقط خدا همه کسه...خدایا اول تو،وسط تو،آخرم تو...
سلام من به مشکل بزرگی برخورد کردم که نمیدونم چکار کنم، ممنون میشم راهنمایی کنید. من یک ملک مسکونی با موقعیت اداری رو به خانومی اجاره دادم. اونجا کار پوست انجام میدادند. در اجاره نامه مطرح شده که ملک مسکونی اجاره داده شده و مستاجر حق انتقال به غیر را ندارد. این خانوم یک پزشک عمومی رو به عنوان همکار اوردن اونجا و این پزشک در اون مکان عمل جراحی پروتز سینه انجام داده و بیمار زیر دست این پزشک فوت کرده و ملک من رو پلمپ کردن. من نمیدونم باید فسخ قرار داد کنم یا نه با توجه به این که قراردادمون اسفند ماه تموم میشه و اخرین چک اجاره برای اول بهمن ماه دست من هست ؟ برای فک پلمپ باید خودم اقدام کنم؟ مستاجر به من گفت شما به هیچی کار نداشته باش ما فک پلمپ میکنیم و تا اون موقع خسارتی باشه پرداخت میکنیم. بسپارم به خودشون؟
سلام عزیزم.همسرم به دلیل مخالفت مادرش با مهریه کاغذى دست نوشته به اینجانب دادند مبنى بر مهریه اى معلوم و حق طلاق.با امضا و اثر انکشت.ایا ارزشى دارد؟ البته سه سال بعد از زندکى مشترک.جطور می توانم رسمیش کنم؟؟ با تشکر
2706