2737
2734
عنوان

همسرم عشقم زندگیم همه کسم از پیشم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 546890 بازدید | 4487 پست
خیلی ممنون که خبر دادی از خودت انشالاه هرجا باشی همیشه شاد باشی
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سمی جان منم امسال باهاتون هم درد شدم همسرم 26 تیر پر کشید پیش خدا دقیقا حرفام حرفای شماست بعضی از جمله هاتون رو میخوندم تعجب میکردم سعید منم شوخ بود خنده رو همه ی خاطراتش آخرش به خنده ختم میشه.....واسش پیج درست کردم و حرفامو واسش مینویسم.....حالم خیلی بده خیلی.......

اینم پیج اینستام هست دوست دارم بیشتر باهاتون آشنا شم

Saeed_eshghe_nahid
دوستان نی نی سایتی عزیز ممنون میشم برای شادی روح همسر مهربونم فاتحه بفرستید خیلی زود رفت از پیشم😢😢😢😢😢😢
2728
سمی جون تسلیت میگم عزیزم حالت خوبه؟؟؟ با تاپیکت کلی گریه کردم دوست داشتم عکستونو ببینم ولی باز نشد نامزد منم رفته کربلا خیلی دلشوره دارم... خیلی
ابری میشه چشمام😭😢 یه روزی که اون روز دور نیست/ من التماست میکنم🙇 برگرد ولی مقدور نیست 💔
سمی جون بهت تسلیت میگم فقط خدا صبرت بده خیلی با متنات گریه کردم یه جاهایی ازت دلخور شدم اما رسمه زمونه همینه الان فهمیدم کاره درستو کردی انشاءالله خوب و خوش باشی فقط به عشقه خودت تو نی نی سایت عضو شدم واست مطلب بزارم دوست داره همیشگیت
2740
سلام سمی جان منم امسال باهاتون هم درد شدم همسرم 26 تیر پر کشید پیش خدا دقیقا حرفام حرفای شماست بعضی ...

جالبه من رفتم تو پیج این که ادرس داده

چه خبر بود..چه فحشهایی

فک کنم یا ایشون پیج تقلبی درست کردن یا کسی دیگه