2733
2734

سلااااااااام سلااااااام

منم هستم، از همین الان با انرژی شروع میکنم

من خواننده خاموش بودم الان عضو نی نی سایت شدم ک ب جمع شما بپیوندم    

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی میخواد باهم وزن کم کنیم واتساپ گروه بزنم در حد چند نفر بشیم مثل هم رژیم بگیریم 

نمیشه تو تلگرام گروه بزنین منم بیام؟!

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
2731

ما تو ایتا گروه زدیم با بچه های نی نی سایت امروز روز اول بود 😍

اگر خواستی لینک بدم

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
۱۶۵ قد وزن ۹۳😣😣😣

منم ۱۰۲ 😭😭😭😢😢😢

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
ما تو ایتا گروه زدیم با بچه های نی نی سایت امروز روز اول بود 😍 اگر خواستی لینک بدم

منم هستم  وای ایتا ندارم. 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
لینک بزار

این لینک کاناله از توش وارد گروه هم میشی

https://eitaa.com/joinchat/2967076940C1b20ce0374

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
پس چرا ب من نگفتین😕😕😕

ببخشید عزیزم فکر کردم تو تاپیکم بودی 

همین امروز شرول کردیم تو هم میتونی عصر ورزش کنی

فقط ایتا رو دان کن کلا ۶ مگابایته

منم هستم  وای ایتا ندارم.

عزیزم دانلود کن کلا ۶ مگابایته

قد۱۷۸وزن...۱۰۰🙈🙉🙊🙈🙈🙈🙈😢😢😢😭😭😭

شما خیلی بلندی باید ۸۰ برسی منم ۱۰۲ . قد ۱۶۷ 

2706