2737
2734
عنوان

از انتخاب همسرت راضی هستی یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دومیه داره جبران اولیه رو میکنه خخ ان شالله خوشبخت بشین 

اتفاقا همیشه میگه من متاسفم که بعضی از مردها اینجوری هستن من جبران میکنم...و واقعا حس خوشبختی رو بهم میده...همیشه اون بالاسری کمک میکنه فقط بهش اعتماد کنین

2740

کاش روز خواستگاری شوهرم میکرد راحت میشدم که آلان ۱۲سال دارم زجر میکشم بزرگترین اشتباه زندگیم به انتخاب خانواده

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
مقصر این اومدن کی بود خودتون یا دیگران 

خودم 

خود احمقم

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2706