2737
2739
عنوان

راز پوست زیبا 🤩 بیاید و دست پر از تاپیک من برید بیرون 🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 151210 بازدید | 1535 پست

سلام مهربون😍خیلی تاپیکت خوبه و واقعا دست خالی ازش بیرون نمیرم😅😍

عزیزم واسه تگ خودتو اذیت نکن من تقریبا هرروز میام اینجا رو چک میکنم🤣معتاد تاپیکت شدم

الان عکس محصولاتمو ندارم فردا حتما منم نظراتمو میذارم.یه دنیا تشکر😍😍😍😘😘😘😘

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون ماسک پرطرفدار و معروف روسوشاپ به اسم ماسک معجزه گر بانداژ اضطراری هستن ! اول اینکه من یه باکس ...

همیشه برام سوال بود این ماسک رو چطوری دور سرشون میپیچن.اصلا چرا باید ماسک صورت دور سر پیچیده بشه.مرسی که آگاهم کردی😅

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
2731
سلام مهربون😍خیلی تاپیکت خوبه و واقعا دست خالی ازش بیرون نمیرم😅😍 عزیزم واسه تگ خودتو اذیت نکن من ...

خواهش میکنم عزیزم 🤗

ای جان😂😍 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
همیشه برام سوال بود این ماسک رو چطوری دور سرشون میپیچن.اصلا چرا باید ماسک صورت دور سر پیچیده بشه.مرس ...

آره دقیقا منم فک میکردم دور موهامم پوشیده میشه 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 

عزیزم یه سوال دیگ ببخشید زیاد سوال میپرسم  گلم برند اوردینری از کجا میتونم تهیه کنم که اصل باش ...

راستش فیکش که خیلی زیاده خیلییی 

قبلا یبار از پیج shimen_shop سرم اوردینری خریدم و اورجینال هم بوده الان نمیدونم هنوز برند اوردینری و موجود دارن یا نه 

برند بالانس فوق العاده س اگه اوردینری پیدا نکردی ازین مدل تهیه کن هم کیفیت عالی داره هم خوش قیمت تره 

2740

سرم تی سی ام لانبنا
من چند تا جای جوش داشتم.یه دوره از این سرم استفاده کردم که اکثرا روزی ۲ یا گاهی وقتا ۳ بار به کل صورتم میزدم.یکیشو ۵۰ روز استفاده کردم
رنگ پوستمو یه دست تر کرد
جای جوش های جدیدمو کامل برد
جای جوش قدیمی تر یدونه داشتم کمرنگش کرد
یه وقتا با جوشم ور میرفتم صورتم ملتهب میشد از این میزدم التهابش میخوابید.البته این کار جزو وظایفش نبود😁
عکسشو نداشتم چون مال خودم تموم شده

پچ زیر چشم پرتقال خونی ایمیجز
این پچ آبرسانی خیلی خوبی داشت.بلافاصله بعد از استفاده میشد آبرسانی رو به وضوح متوجه شد
من زیر چشمم مشکل جدی تیرگی یا چروک نداره که متوجه تغییر بشم.یک ماه مداوم استفاده کردم اما ترجیح دادم بقیشو نگه دارم واسه مواقعی که آدم کم خوابیده یا خستست اما کار فوری داره باید بیرون بره.سریع اینو میذاری زیر چشم سر حال و خوب میشه

ماسک سالیسیلیک اسید بیوآکوا
این ماسک برای جوشای زیر پوستیم عااااالی بود
بدون اینکه جوش ها بیان رو همون زیر از بین میرفتن با نهایتا ۴ بار استفاده.وقتی صورتم قرمز میشه و میدونم قراره جوش بزنم از این میزنم اصلا جوشم رو نمیاد.تو نطفه خفه میشه😅
حجم زیادی داره فکر نمیکنم زیر یک سال تموم بشه.من تقریبا یک ماه و نیم استفاده کردم هنوز پرِ پره
شنیدم اگه به عنوان ماسک خواب بزنیم تاثیر خوبی روی منافذ هم داره اما خودم هنوز امتحان نکردم

سرم کلاژن بریلی
اینو واسه خط خنده و خط اخم استفاده کردم.واسه خط خنده تاثیری نداشت(فکر کنم چون ارثیه).خط اخم عمیق نداشتم.یه خط خیلی خیلی ریز و ظریف داشت ایجاد میشد که الان چند روزه هر چی با نور گوشیمم نگاه میکنم پیداش نیست.ظاهرا از بین رفته😁
۵۵ روزه که روزی یبار استفاده کردم هنوز تموم نشده

سرم منافذ لانبنا
اینو تاحالا ازش نتیجه نگرفتم.البته هنوز یه دوره هم تموم نشده و شنیدم باید ۳،۴ دوره استفاده بشه تا منافذ کوچیک بشن(نه بسته).اگه محصول بهتری پیدا کنم برای منافذ که زودتر تاثیر بذاره حتما جایگزین میکنم اما فعلا همینو ادامه میدم

اسکراب آووکادو و شی باتر
حجمش خوبه.بوش هم خوبه.بنظرم واسه پوستایی که حساسن زیاد مناسب نیست.وقتی استفاده میکنم پوستم خیلی نرم میشه.اما یه وقتا میسوزه.ترجیح میدم بیشتر واسه بدن استفادش کنم و واسه صورت یه چیز ملایم تر بگیرم
پوستمم زیاد حساس نیستا.خیلیا ازش تعریف کرده بودن میگن خوبه.نمیدونم ایراد کار کجاست.شاید مرطوب کننده ای که بعدش میزنم قدرت کافی رو نداره

اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه😘😁

اسکراب بدن فندق بیوآکوا
برعکس بالایی که زیادی واسه پوست تهاجمی بود این یکی رو میزنم به بدنم هیچی حس نمیکنم.دونه های اسکرابش خیلی ریزه و اصلا روی پوستم حسشون نمیکنم
دفعه دیگه صبر میکنم پوستم خشک تر بشه بعد اسکراب میکنم اگه نظرم عوض شد میام میگم

مشاور روسوشاپ گفت این اسکراب برای صورت هم قابل استفادست اما هنوز امتحان نکردم

2706