2733
2739

سلام دوستان من ۲۷مهرماه پریودم شدم امروز ۱۹ پریودبوده 

۱۴پریودم رفتم سونو دکترم گف یه فولیکول ۱۲داری و بزرگترین فولیکولت ۱۶هست وبهم برای همون روز وفردا صبح آمپول اف اس اچ داد وگف سایزش به ۲۰میرسه واون ۱۲هم به ۱۶ میرسه 

بعدروز یکشنبه همین هفته ساعت ۸شب امپول اچ سی جی رو زدم وساعت ۱۱اقدام داشتم وفرداشب هم ساعت ۱۰ونیم اقدام داشتم وپریشبم اقدام داشتم 

اما دیشب شوهرم خسته بودگذاشتیم برای امشب 

امشبم از شانسم خواهرشوهرم اینجاس وشوهرمم شب کاره وساعت۱۰باید بره سرکار 

امشب نداشته باشم اشکال نداره؟؟

اقدام هام روزای۱۵و۱۶ و۱۷پریودم بوده ۱۸نداشتم امشبم که ۱۹پریودمه احتمالا نشه 

خواسم بدونم همون ۳شب اقدام کافیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خوبه فقط بعد آمپول باید ۲۴ساعت بگذره ک شما نزدیکی داشته باشی 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2728
بعد اچ سی جی دکتر بمن گفت یه هفته اقدام یروز درمیون.

الان من ۳شب داشتم چون شب های تخمک گذاریم بود 

دیشب وامشب نباشه فردا شب باشه خوبه؟؟؟یاهمون ۳شب کافیه؟؟

درضمن کیت گذاشتم خطش کمرنگه یعنی از تخمک گداریم دور شدم 

الان من ۳شب داشتم چون شب های تخمک گذاریم بود  دیشب وامشب نباشه فردا شب باشه خوبه؟؟؟یاهمون ۳شب ...

اگ با کیت پیش رفتی که هر طور اون نشون داده،چون من نمیدونم کیت چجوریه

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2740
الان من ۳شب داشتم چون شب های تخمک گذاریم بود  دیشب وامشب نباشه فردا شب باشه خوبه؟؟؟یاهمون ۳شب ...

اره کیت گذاشتی ینی نزدیک نیست 

کیت تخمک گذاری باید دو خط پر رنگ بشه بعد ۳۶ تا ۴۸بعد اقدام کنی 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
اره خوبه فقط بعد آمپول باید ۲۴ساعت بگذره ک شما نزدیکی داشته باشی 

میدونم من خودم یه شب قبل رفتم که اسپرم تورحمم باشه هروقت آزاد شد اسپرم باشه که لقاح صورت بگیره در کل ۳روز داشتم اقدام ۱۵که امپولو زدم و۱۶و۱۷ خوبه؟

میدونم من خودم یه شب قبل رفتم که اسپرم تورحمم باشه هروقت آزاد شد اسپرم باشه که لقاح صورت بگیره در کل ...

اره خوبه 

اره کیت گذاشتی ینی نزدیک نیست  کیت تخمک گذاری باید دو خط پر رنگ بشه بعد ۳۶ تا ۴۸بعد اقدام کنی& ...

یعنی میگی هنوز مونده تا تخمک گذاریم؟؟

اخه داخل بروشورش نوشته قبل وبعداز تخمک گذاری کم رنگه  

الان برای من کمرنگه یعنی گذشته؟؟یا هنوز تخمک گداری نشده؟؟

بزار ی توضیح بدم ببین فولیکول وقتی بالای ۱۸ باشه ینی بالغ شده و تخمک آزاد میشه 

حالا یا آمپول می‌زنی hcg یا نمیزنی 

اگر زدی ۲۴ساعت بعد نزدیک کن تا ۲روز 

اگر آمپول عضلانی دو تا باهم ۵۰۰۰نزدی باید کیت بزاری دو خط پر رنگ شد ینی ۲۴ساعت آینده قراره تخمک ت آزاد بشه و نزدیک باید کنی