2737
2739

خونمون سه طبقس بالایی سه تا بچن دقیقا سره ظهر و نصف شب اینقدر بدو بدو میکنن که سقف خونه میخواد بیاد پایین.

بخدا منم درک میکنم بچن نمیشه که مدام کتکشون بزنی به مادرشون حق میدم ولی الان رفتم بالا با کلی معذرت خواهی و شرمندگی میگم شبا و ظهرا رعایت کنید ما استراحت میکنیم میگه صدای تلوزیون شمام زیاده ابمیوه گیری روشن میکنی صداش میاد😐 حالا همه ی این کارارو من ساعت ۸ و نیم الی ۹ شب انجام میدم بچه هاش تا ۱ شب دیشب ساعت گرفتم داشتن رژه میرفتن تو خونه.

بخدا به غلط کردن افتادم از وقتی عروسی گرفتم خونه بابام همیشه ویلایی مستقل بودیم اینهمه دردسر نمیکشیدم😥.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مایه همسایه داریم ساعت پنج صب بلند میشه بلند اذان میگه 

نابودمون کرثه دوتا بچه شلوغم داره رسما روانی شدیم از دستشون

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
2728

باید باهاشون راه بیای چاره ای نیس!اگ مستاجری خونتو عوض کن.

منم شرایط تو رو دارم تازه بدترش اینکه خونه رو تازه خریدیم و اومدیم اینجا😬

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
2740

منم پارسال عین تو بودم بالایی دوتا بچه شیطون داشت ماهم ارامش  نداشتیم رو زندگیمون تاثیر گذاشته بود و اعصابمون داغون شده بود آخرش شوهرم یه دعوا راه انداخت گفت زنگ میزنم ۱۱۰  تا آدم شدن...بعدشم بار کردن رفتن 

اثلا بیاید کانال من🤣bahargallery6482@...عزیزان آدرس کانال تلگرامم هست بیاید یه سر بزنید دیوارکوب😍زیورالات با عکس دلخواه شما😍...لباس نینی 😍اویز اتاق کودک😍اویز اتاق خوب 😍بفرمایید😘😘😘
2706