2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من با رعايت پروتكل رفتم عكسم گرفتم همشم درست كردم 🤦🏻‍♀️

چجوری اخه،منم ی دندون کشیدنی دارم لامصب رسیده ب مغز استخووون😀😀رفتم دندونپزشکی دکترع بدون اینک دستکشی ک از مریض قبلی دسش بود در بیاره داشت میومد تو دهن من گفتم نمیخام دست بزنی فقط ی نگاه سطحی بنداز دارو بده اومدم دیگ ام نرفتم بکشم

چجوری اخه،منم ی دندون کشیدنی دارم لامصب رسیده ب مغز استخووون😀😀رفتم دندونپزشکی دکترع بدون اینک دستک ...

قبلش و بعدش باآب نمك قرقره كردم، از دكتر خواستم دستكششُ عوض كنه شيلد هم بزنه😶 خودم قبلِ اينكه بشينم يونيتُ باالكل ضدعفونى كردم. خلاصه با سلامُ صلوات رفتم ديگه🤦🏻‍♀️😂 خداروشكر نگرفتم🤲🏻 مال من ٥تا پُر كردنى بود 😶

چجوری اخه،منم ی دندون کشیدنی دارم لامصب رسیده ب مغز استخووون😀😀رفتم دندونپزشکی دکترع بدون اینک دستک ...

چه دکترکثیفی من رفتم اینقدرتمیزومرتب بارعایت تمام مواردبهداشتی حتی یک موادضدعفونی میریخت تودهنم گفت قرقره کن وبعدبریزبیرون به خاطرکرونا

من با رعايت پروتكل رفتم عكسم گرفتم همشم درست كردم 🤦🏻‍♀️

اونجا که دهنت باید باز بذاری چطوری آخه واسه عکس گرفتن و مطب

دندون درد دارم من😢 میترسم

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید)