2752
2734
عنوان

مادرشوهرم زد منو

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 56 پست

خوب بلاخره دیونه نیس ک زده یه کاری کردی دیگه بی جهت زده ماک از قضیه چیزی نمیدونیم ☹️

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بپرسم شما کجایی هستین؟ من مازندرانیم خا تیکه کلاممونه😍

من مازندرانی نیستم عزیزم

پیج خانومی رو دنبال میکنم ک شمالیه انقد. از کلمه خا استفاده میکنه ک ورد زبون منم شده😃

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2731
من مازندرانی نیستم عزیزم پیج خانومی رو دنبال میکنم ک شمالیه انقد. از کلمه خا استفاده میکنه ک ورد زب ...

کوثر؟😅

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
اسم پیجشون khanoomii_jaan

اها اونو میگی

سلااام خوب هستین😂😂😂

اخه من کوثر و بیشتر دوس دارم بیشتر پیگیرشم

هردوتاشون همشهریم هستن

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
باید نامه پزشک قانونی داشته باشی برو پزشک قانونی اگه سرت درد میکنه چشمت تاره برو بگو بهت نامه میده ب ...

الان تاری چشم ندارم اما بدنم درد مبکنه صورتم کلا چنگه 

برم پزشک قانونی پرونده درس میکنن بهش؟؟؟

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
باید نامه پزشک قانونی داشته باشی برو پزشک قانونی اگه سرت درد میکنه چشمت تاره برو بگو بهت نامه میده ب ...

الان زنگ زدم ۱۱۰اومد نوشت 

چیکار کنم توروخدا بگو فعلا شکایت نمیخوام بکنم فقط میخوام پرونده تشکیل بدم که بعدا مزاحمم شد زندان بندازمش

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
برو پزشک‌قانونی نامه بگیر  واسه تو تو خونت راهش میدی؟  به شوهرت بگو

خونم باز بود درش 

ببین توروخدا بگولهم

الان زنگ زدم ۱۱۰ اومد پرونده تشکیل داد  

فقط میخوام خودش نفهمه و پرونده داشته باشه

همون موقع زنگ میزنی ۱۱۰،این دفعه دوربین بزار فیلم بگیر،یا شاهد داشته باش

الان زنک زدم ۱۱۰ و اومد نوشت 

فقطمیخوام پرونده تشکیل بدم خودش نفهمه

2706