2737
2734

صلوات میفرستم..صد صلوات به نیت همتون تو این شب عید برای حاجتتون...

مثلا خودم حاصل ۲۷ سال عمرم:و ۶ سال از عروسیم میگذره و ۲ بچه میگم که:

_اعتماد به نفس خیلی واجبه و نداشتنش باعث میشه دانا به نظر نرسین

_وابسته ی هیچ کس نباشین به هزار دلیل

_تو دعوا توهین نکنین حتی وقتی خیلی عصبانیتون میکنن

_وقت خیلی مهمه بیخود هدر ندین 

و...

شماام بگین

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگم هرحرف یابحثی بین خودتون وهمسرتون میشه نزارید خونواده هامتوجهش بشن

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2731

به کسی اعتماد نکنیم 

زود قضاوت نکنم 

وقتمو با آدمای اشتباه هدر ندم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

پشت سرکسی حرف نزنیم.وراجع به کسی قضات نکنیم.

التماس دعا عزیزم برای پیداکردن شغل موردعلاقم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
من به هیچ وجه نمییگم به دو طرف 

کارخوبی میکنی 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

راز دلتو خوشی و غم زندگیتو دعواها و ... مسایل خصوصی زندگی خانوادگیت رو به هیچکی نگو 

دردول فقط با خدا واقعا بهترین

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
بزرگترین نعمت سلامتیه  اینو وقتی فهمیدم که تو اوج خوشی و خوشبختی خواهرم در اثر سرطان فوت کرد و ...

الهی عزیزم ناراحت شدم روحش شاد باشه خودتم سالم وسلامت باشی

2706