2737
2734

اینا رو میگم واسه مادرایی که فکر میکنن از پوشک گرفتن سخته

من توی ۱۸ ماهگی دخترم، دو هفته متوالی بردمش توالت اما باز پوشکش میکردم فقط میخاستم با جیش و پی پی آشنا بشه و بدونه چی هستن (ببخشید اسشمونو مجبورم بگم). بعد از اون چون خونمون عوض کردیم دخترم از توالتش میترسید من  تا ۲ سالگی گاهی با اسباببازی میبردش توالت فقط واسه اینکه ترسش از توالت بریزه. تا قبل ۲ سالگی این کلمات رو بهش یاد دادم که بگه: جیش، پی پی، خیس، بی‌بی(منظور همون پوشک هست)، شلوار و دسشویی. خلاصه ذهنش تا حدودی آماده کرده بودم ولی همچنان پوشکش میکردم و شبها هم خودشو خیس میکرد

تا اینکه چند روز پیش تصمیم گرفتم کامل از پوشک بگیرمش چون هم پوشک خیلی گرونه هم میدیدم که گاهی( فقط گاهی) شلوارشو درمیاره میگه بریم دسشویی و میبردمش پی پی میکرد.

دو روز تمام تو توالت بودم شاید روزی شش هفت ساعت، با یه سطل که توش آب بریزم دخترم باهاش بازی کنه و دوسه تا اسباببازی. به بهانه اینها میبردمش دسشویی اگه جیش میکرد خیلی تحسینش میکردم تشویقش میکردم انقد تشویق کردم که متوجه شد کار خوبی میکنه که اونجا جیش میکنه بعد ذوق میکرد

شب دوم خودش بهم گفت بی‌بی خیس... بردمش توالت دیدم جیش کرد...  توی سه روز اول روزی سه چهار بار خودشو خیس کرد 

اما امروز که روز چهارمه همش خودش موقع جیش گفته بی‌بی خیس. منم متوجه میشم که جیش داره میبرمش توالت 

هر چند نطمئنم هنوز راه سخت و طولانی در میش دارم اما خاستم بهتون بگم که از پوشک گرفتن بنظرم اول از همه آمادگی ذهنی بچه و وقت آزاد و صبر و حوصله مادر رو میخاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمام اگه تجربه ای دارین بگین بقیه استفاده کنن

من دو سال و نیم گرفتم یه نصفه روز توی حیاط ازاد گذاشتم .دوبار که توی خودش جیش کرد متوجه شد و بهم گفت .به همین راحتی . البته خب ۶ ماه از بچه شما بزرگتر بود و درکش بهتر

2738