2733
2739

واقعا از هیچ راهی به نتیجه نمیرسم

خواستگارم موقعیت خوبی داره، فامیل دوره، از طرفی خیلی پیگیر منه و مدام واسطه میفرسته اما داداشم و بابام بی دلیل مخالفن... اصلا دلیلی برای مخالفت ندارن مثل اینکه صرفا ازش خوششون نمیاد. منم این وسط گیر کردم. ۲۳ سالمه درسمم تموم شده نشستم خونه کار نیست... حتی اجازه نمیدن بیاد یه جلسه صحبت کنیم. دیگه واقعا مغزم نمی‌کشه روحم خستس... استخاره اینجا جایزه؟

نه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب مگ با استخاره قراره پدرت راضی شه؟ دلیلشو ازشون بپرس و اگ منطقی نبود و اگ واقعا میخایش خیلی جدی بگو میخوامش

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

استخاره برا ازدواج اصلا نکن . سنتم زیاد نیست .حالا بفرض استخاره کردی نظر پدرو برادرت عوض میشه؟ یا میخوای پاتو کنی تو یه کفش بگی من اینو میخوام .؟

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
چرا

خب چون یه احتماله فقط کی میتونه قطعی قسم بخوره جواب استخاره سنده 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2740
مامانم طرف منه ما بخوایم میتونیم کاری کنیم بیاد. فقط میخوام بدونم عاقبت ازدواجم خوبه یا بد

کلا تو ازدواج جایز نیس زیاد استخاره

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
خب مگ با استخاره قراره پدرت راضی شه؟ دلیلشو ازشون بپرس و اگ منطقی نبود و اگ واقعا میخایش خیلی جدی بگ ...

ببین من شناختی ازش ندارم تو روی پدرم وایسم

فقط میخوام بیاد چندجلسه صحبت کنیم ببینم چطوره

میخوام استخاره بگیرم ببینم ارزششو داره تو روشون بگم بذارین بیان یا نه

یه شرایط خاصی دارم که نمیدونم تا چه حد میشه با تایپ توضیحش داد

2706