2733
2734
@رزیتا1397   بازم اثر الکلش نرفته😥😅

حق داری واللا کی بچه 13 ساله رو میگیره آبجی من 15 سالشه هنوز پو بازی میکنه😂😂😂

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این دخترا بخدا بیش فعالن  یکم کافور بدن بهشون😂😂😂

🤦🏻‍♀️ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اونجا قفل بود نتونستم جواب بدم وای ننه نکنه باز تعلیقم کنن😩 آره یکم‌سرماخوردم😪

مراقب خودت باش کندر و اسفند دود کن هوای خونه تمیز میشه سوپ بلغور گندم بخور خیلی خوبه

باداری چیه😐 من عضو شدم اگ ی سوال داشتم بتونم بپرسم خودمم خوشم نمیاد از نی نی سایت

سوال چی عزیزم! 

من خودم تا باردار نشدم آیدی نساختم اینجا

قبلش هم در حد مطالعه برای افزایش دانشم برای بارداری و زایمان و قبل و بعدش....

پیشنهاد من اینه حوزه فکری و مطالعاتت رو ببر تو عرصه های مفیدتر برای زندگیت...

باز خود دانی

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
چرا بعضیا فک میکنن ما 15 ساله ها کشته مرده سایت برداریو نمیدونم زنونه هستیم.. من اگ سوالی داشته یاش ...

داری عمر عزیزت رو تو همین تاپیکها و با فکر به یه تعداد آدمی که از همه دنیا فقط خور و خواب و خشم و شهوت رو متوجه شدند، می گذرونی

برو ببین مریم میرزاخانی کی بوده، انوشه انصاری چطور پله های ترقی رو طی کرده... با خانواده کوری آشنا شو که خانوادگی سه تا جایزه نوبل بردند...

ولی قبول کنید از منو شما بیشتر میدونه دهه هشتادیه ها

قبول نمی کنیم 🙃

اگه حالیش بود جسم و روحش رو در یه رابطه صرفاً شهوتی حروم نمی کرد که بعداً تو دهه ۲۰ و ۳۰ افسردگی بگیره که کودکی نکرده! بعدش هم یا طلاق بگیره و سرخورده بشه، یا عقده ای بشه بیوفته به جون بقیه

مراقب خودت باش کندر و اسفند دود کن هوای خونه تمیز میشه سوپ بلغور گندم بخور خیلی خوبه

اسفند و اسپری گلاب یکسره دارم میزنم

سوپ دوست ندارم اما این‌چندروز فقط سوپ خوردم😢

مرسی از نکاتی که گفتی 😍🥰

اسفند و اسپری گلاب یکسره دارم میزنم سوپ دوست ندارم اما این‌چندروز فقط سوپ خوردم😢 مرسی از نکاتی که ...

گلاب واسه درد گلو خوب نیست استفاده نکن دمنوش آویشن و پونه کوهی بخور  امیدوارم زود خوب شی 😘😘😘