2733
2739

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیشب رفتم با شوهرم مغازه میخواستم ارده و شیره بگیرم ی پیرمرده تو فروشگاه بود هی اینور و اونور میرفت بهش گفتم اقابهم یک کیلو تخم مرغ بدین رفت کشید داد دستم بعد گفتم ارده هم میخام از قفسه ها برام اورد داد دستم گفتم شیره هم میخام بازم رفت از ی قفسه اورد داد دستم و اینا .....

شوهرم ی گوشه وایساده بود و بهم میخندید 

گفتم چته ؟

گفت این اقا خودشونم مشترین هی بهش دستور میدی 

بیچاره ی کلمه هم نگفت بابا من مشتریم هی بهش میگفتم اینو میخام اونو میخام !

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2740

😃😀

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706