2737
2734
عنوان

عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 54 پست
نمیدونم هر کی ی عقیده ای داره شاید خیلی بدجور زخم خوردین از اطرافیان نمیشه نظر داد

فکر کن هربار میام خونه با چشم گریون میام ....یه کارایی باهام کردن ک ادم با دشمنشم نمیکنه ....بیخیال 

مرسی از شما ک درکت زیاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂آخه خواهرا میدونید من بلد نیستم غذا اینا درست کنم زیاد  اون بیاد پیشم غذام رو درست میکنه&nbs ...

خودتوگول نزن،مادرشوهرمن خونه ی دختراش لوستراشونوهم دستمال میکشه،خونه ی من میادناخناشم میگه من کوتاه کنم

آخرش نامرد از آب دراومدی

🤣خخخ خو من تمام جوانب رو خدمتتون گفتم دیگه

ولی خداییش زن خوبیه 

تر و تمیز خوشگل و آرومه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2740

جاریامن اینطورین من

که تازه ازدواج کرده بودم وقتی میرفتم کارمیکردم مادر شوهرم بیچاره شوکه شده بود باور نمیکرد بعدها دیدم این جاریا اصلأ دست به سیاه و سفید نمیزنن البته تقصیر مادر شوهرم هست چون خیلی ماهه قربونش بشم

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

عین عروس ما ،باشوهرش تو اتاق بوده بنده خدا مامان منم دیسک داره اینقد کار کرده گرفته بود دیسکش نمیتونسته راه بره عروس بیشعور از اتاق نیومدا بیرون ببینه چیشده چادرشم از لای در انداخته بیرون داشته میرفته دکتر 

واقعا موندم اینجا کجا بزرگ میشن که اینقد از انسانیت به دورن ازجنگل میان یا دور از جون شیر سگ میخوزن?

خودتوگول نزن،مادرشوهرمن خونه ی دختراش لوستراشونوهم دستمال میکشه،خونه ی من میادناخناشم میگه من کوتاه ...

بابا حالا من یه پیش فرض گفتم 

خود پسرشم میگه اون خونه خودش راحته 

و از پس کارای خودش برمیاد 

بعد اصلا اون بنده خدا شهرستانه زیاد عادت به تهران نداره که بیاد و بعضی وقتا میاد دکتر با هواپیما میاد و میره نهایتش ۳ روز هست مثلا 

یعنی من بخوام التماسش هم کنم نمیاد 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
دیگ برای کار خودت در نظر گرفتیش ن دیسک کپ کمرش😂

😅دوسش هم دارم خو

ولی گردنش دیسک داره بنده خدا 

2706