2737
2734
عنوان

حس میکنم دماغ ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 122 پست
کاش بین این دوتا خانواده با این همه علائم محض رضای خدا یه نفر میرف تست میداد🤦🏻‍♀️

من خودم بچه کوچیک دارم بقیه هم تنبلی میکنن

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی . کاش هر کس به تو دل بست بیاید خبرش

آره کروناس فقط تا حالت خیلی وخیم نشده نرو دکتر. بری بدتر میشی. فقط کیز آبکی بخور. عدسی. سوپ. آب پرتقال. کیزی که مقوی باشه. قرص ویتامینم زیاد بخور. خودتم قرنطینه کن یکی بیاد برات درست کنه. خودت درست کنی کل خونوادت میگیرن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره عمه من کرونا گرفته بود میگف اگ سرم رو میبردم تو دبه ترشی بوش حس نمیکردم

تازه خفیف بوذ🤣😑

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2728
آره کروناس فقط تا حالت خیلی وخیم نشده نرو دکتر. بری بدتر میشی. فقط کیز آبکی بخور. عدسی. سوپ. آب پرتق ...

همه خانوادم همینجوری ام

کاش بین این دوتا خانواده با این همه علائم محض رضای خدا یه نفر میرف تست میداد🤦🏻‍♀️

میدونی چقدر هستن . تست نمیدن 

فقط میمونن خونه 

شوهر من رفته دکتر 

دکتر  گفته بویایی چشایی نداری کروناست دیگه ازمایش نمیخواد بمون خونه

2740

اینجور شنیدم و دیدم تو اطرافیان که تقریبا تو مراحل بهبود بویایی چشایی میره یعنی آخراشین تازه شک کردی!

پدرم تحمل غم از دست دادنت خیلی سخته،دروغ بوده زمان همه چیو درست میکنه،درست نمیشه هیچوقت حتی روز به روز غمم دلتنگی هام زیاد و زیادتر میشه🖤
دو خونواده هر خانواده چند نفر رو الوده کردید خدا عالمه تازه بعد این همه مدت نیای اینحا میگی کرونا هس ...

نه بابا ما که اصلا جایی نمیریم از اون روز قرنطینه ایم

اینجور شنیدم و دیدم تو اطرافیان که تقریبا تو مراحل بهبود بویایی چشایی میره یعنی آخراشین تازه شک کردی ...

خب آخه علائم قبلش اصلا به کرونا نمیخورد همین که بویاییم قطع شد شک کردم

من هرچی میخورم انگار لنگه دمپایی میخورم.هم بویایی چشایی ندارم هم فک و لثه هام درد میکنه

خب دیگ همونی ک گفتم...

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2706