2733
2734
خیانت دیدی؟بمیرم برات

خدانکنه عزیزم مهربون🌸🌸🌸

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من راضی نیستم چون شوهرم قیافش صفره اصلا خشگل نیست خودم خیلی خشگلم اصلا روم نمیشه باهاش هیج جا برم اف ...

چرا بله دادی پس😐

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله صددرصد راضیم

توی همه ی زندگیا بحث و مشاجره هست ولی این باعث نمیشه از ازدواجم با شوهرم پشیمون بشم

من دوسال با شوهرم دوست بودم هردوتامون با شناخت کامل و احساس جلو رفتیم با وجود اینکه همو میشناختیم ولی بازم از مشاور کمک گرفتیم

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
2728
2738
اصلا من یه نصیحت دارم : حتما اول خووووب کیف کنید  حتما دوس پسر بازی کنید  حتماااااا عش ...

چون شما درست انتخاب نکردی باید این کثافت کاریا انجام بشه تا ازدواج خوب باشه؟؟؟؟

چه مسخره

پس این همه ازدواج خوب و پاک چیه؟

از این توصیه ها به دخترای کم سن و سال نکن که تو گناهشون شریکی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706