2733
2734
عنوان

امکانش هست زودتر زایمان کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 66 پست
من هم پمپ درد داشتم توي هر ٢ ، ايندفعه هم حتما پمپ درد ميگيرم ، من هم فقط تا ٢ روز مسكن مصرف كردم بع ...

پمپ درد خودتون میزدین یا خودشون تنظیم کردن که مقدار مشخصی باشه.  یعنی با پمپ هم دردش زیاد بود دومی. یا بعدش اذیت شدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درسته دکتر بهت گفته وزنش زیاد میشه 

ولی دکتر ب منم گفته بود ۴۵۰۰ وزنش دو سه تا سونو جاهای مختلف از ۴۵۰۰ تا ۴۶۰۰ متغیر ولی دنیا اومد طفلکم ۳۹۰۰ بود

باز هرجور صلاح میدونی انشاالله بی دردسر زایمان کنی

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
پمپ درد خودتون میزدین یا خودشون تنظیم کردن که مقدار مشخصی باشه.  یعنی با پمپ هم دردش زیاد بود د ...

خود پرستارها دوزش رو تنظيم ميكنن ، بالاخره با پمپ درد هم كمي درد داشتم نه خيلي ولي بعدش كه اومدم خونه چند روزي درد داشتم ولي كلا درد غيرقابل تحملي نبود كه كلا داخل رختخواب باشم .

2731