2737
2734

شوهرم میگه اینا رو...

میگه مامانم پیره بیا بریم پیش مامانم زندگی کنیم تنهاست برای بچه های ما دلش هی تنگ میشه

خب من دوست ندارم برم اونجا به چتد دلیل

اولا اونجا فقط یه سوئیت جدا داره خیلی کوچولو و بد قواره تازه چی چند تا پله میخوره پایین تر از سطح حیاطه دوما یه جاری بی ادب دارم دم به ساعت اونجاست میاد میره رو مخم واقعا بی شخصیته سوما هر جا بخوام برم هی میخواد بگه کجا میری از کجا میای بچه رو اینجوری بزرگ کن اون جوری بزرگ کن من حوصله ی این بحثا رو ندارم تازه همشم انتظار خواهد داشت کسی اومد من برم پذیرایی و...اییییی من واقعا حوصله ندارم 

اما شوهرم میگه عاقبت به خیر نمیشیم اگه اونو تنها بذاریم

نظر شما چیه 

آخه خودش تنها نیست که یه ایل دختر پسر داره همشون میشن مدعی و مهمون و ...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

حق با شماست 

سر بزنید محبت کنید ولی ی جا بودن دردسر داره

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همگی هزینه کنن و براش پرستار بگیرن که تنها نباشه و به اموراتش برسه، زیاد بهش سر یا تلفن بزنید وقتی تنهاست. ولی با شرایطی که گفتی یه جا زندگی کردن مکافاته و شاید در نهایت واسه اون بنده خدا هم بد بشه

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

نرو نرو نرو 

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2706