2733
2739
عنوان

خونم همیشه نامرتبه😧

| مشاهده متن کامل بحث + 3834 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمامیشه راهنمایی کنی چجوری همیشه خونت برق میزنه برنامه ریزیت چیه؟

عزیزم هر روز ی جا تمیز کن،بعدم آهنگ شاد بزار با عشق و انرژی مثبت کار کن،خونه ی تمیز رو رو حیه خودت تاثیره مثبت میزاره،یا هفته یک روز بزار برا نظافت کلی بقیه روزا هم روزی ی ساعت وقت بزاری حله ب خدا

2742
ممنون عزیزم شنیده بودم خوبه اما یادم نبود    

خواهش میکنم گلم

واسه لیوان و زیردستیو اینا یکم جوش شیرین بریز روشون بعد سرکه یا آبلیمو بریز.یکم بمونه بعد با اسکاچ بشور

و خدایی که در این نزدیکی ست***
2740
گلم میشه راهنماییم‌کنی  منم دور چونم‌ و س ی نم‌موهای زائد در اومده حدوده ۳ ساله ۲۰ سالمه پریو ...

علائمش که داری خوب شما یه آزمایش هورمونی بدی بایه سونوگرافی بهتر متوجه احوالات خودت میشی عزیزم من این مدلی نمیتونم شما راهنمایی کنم و علائمی داری خیلی شباهت داره به تنبلی تخمدان

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
یه سوال بی حالی و تنیلی باعث تنبلی تخمدان میشه؟ یا کسایی که تنبلی تخمدان میگیرن بی حال و کسل میشن؟

نه کسایی که تنبلی تخمدان دارن بیحال میشن و تنبلی تخمدان تو ژنتیک هر فرد مبتلا هست و وقتی بروز میکنه باعث بیحالی اون فرد میشه و این بیحالی تنبلی بی تحرکی باعث تشدید این بیماری میشه

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
ممنون امتحان میکنم حتما صابون معمولیم میشه یا فقط صابون لباس بچه؟

عزیزم صابون معمولی فقط

فقط بعدش چون چرب میشه باید یکبار با ریکا بشوری

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
علائمش که داری خوب شما یه آزمایش هورمونی بدی بایه سونوگرافی بهتر متوجه احوالات خودت میشی عزیزم من ای ...

ممنون عزیزم

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛