2733
2739
عنوان

مرتبط با جریان زنداداش کاربر ساحل عمیق

| مشاهده متن کامل بحث + 93223 بازدید | 778 پست

اتفاقا داشتم میخوندم کامنتای تاپیکشو قفل بود نشد بگم

اصلا نسبتت با اون خانوم اهمیت نداره اصلا بگو خواهرتم همچین کاری کرد راستشو بگو چون بعدا میگه فلانیم میدونست یا من با فلانی هماهنگ بودم مطمعن باش تنهایی گردن نمیگیره

@ساحل_عمیق    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر تاپیکی پربازدید میشه تا چند شب تاپیکا میره سمت اون موضوع 🤔

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

لطفا صبور باشید یهو ب ذهنم رسید و از قبل تایپ شدنش رو ندارم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2731
بدبختیم بخدا

هعی😶

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2740

من کلاس پنجم ابتدایی بودم ک همه خواهرا ازدواج کردن و رفتن سر خونه زندگیشون

منم درسمو اداما دادم و ب درخواست داداشام رفتم رشته فنی و نقشه کشی خوندم

درسم خوب بود تقریبا و با یه رتبه تقریبا خوب دانشکده سیرجان قبول شدم و چون راهش دور بود رفتم ی هفته موندم و پشیمون شدم و برگشتم ک دوسال بعد دوباره کنکور بدم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2706