2737
2739
عنوان

کدوم رفتار شوهرتون رو مختونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3387 بازدید | 177 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه کافیه مثلا بهش بگی چیپس فلفلی دوست دارم انققققد میخره واست تا از چشت بیفته 😤 انقد بعضی خوراکیارو واسه پسرم خریده کلا بچه اشباع شده و لب ننیزنه دیگه 😂

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
همسر من زیادی بی حوصله ن  همه چی توزندگیمون ب حوصله ش بستگی داره  بچه میگه نمیخوایم چون ...

شوهر منم اتفاقا خیلی عجول و کم حوصله س انتظار داره میخایم جایی بریم تو چند ثانیه آماده باشم یا اصلا نمیتونه منتظر بمونه ولی من اهمیت نمیدم کار خودمو میکنم اونم کم کم پذیرفته و بهتر شده حالا نمیدونم دقیقا شوهر شما از چه نظر بی حوصله س

2728

شوخی کردنش اذیت کنندس 

مثلا هی ادمو پیچ میده فشار میده یا مثلا دراز کشیدیم خیز برمیدارم برم یعو دستمو میکشه

یکیم اینکه هررررر مشگلی پیش بیاد حتی اگه من زوحمم خبر نداشته باشه میکه تو کردی 

مثلا ماشین لباسشویی مامانم خراب شده بود میکفت تو کردی

ی جفت کفش تولد بابام خریده بود بابام نپوشید میگفت تو انتخاب کردی!!!! اصلا من خبر نداشتما

2740

وسواس نجاست داره مثل مادر شوهرم که اون هم از مادرش داره که اون هم میگن از مادرخدا بیامرزش گرفته

فقط نمیدونم چرا این وسواس که بیشتر جنبه زنونه داره بعد از این سه بانو به شوهرمن رسیده نه خواهر شوهرام😁😁

2706