2733
2739
عنوان

بچه هاتونو چن وقتگی از شیر گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 38 پست
یک سال و نیمگی  با روشتون صد درصد مخالفم  نکنین توروخدا با روح و روان بچه هاتون اینطوری

روش خوبی که بچه آسیبنبینه هم داره ؟اگر داره لطفا توضیح بدین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
پسر من دو ماه مونده بود دو سالش بشه خودش نخورد چون شیر پاستوریزه و غذا سیرش میکرد به نظرم تا دو سالگ ...

خب دختر من اصلا و اصلا غذا نمیخوره فقطم بعضی میوه هارو میهوره فقط شیر میخوره

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روش خوبی که بچه آسیب نبینه هم داره ؟اگر داره لطفا توضیح بدین 

بله عزیزم من خودم دخترمو تدریجی از شیر گرفتم 

روشهای مختلفی داره 

من از پیج خانم مهدیه علیمحمدی استفاده کردم 

اگر اینستا ندارین اسکرین شات بگیرم اینجا بزارم براتون

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
دوسست داشتی امضام رو بخون اونجا کامل توضیح دادم 

پیدا نکردم راجب شیردهی منو تو اوت تاپیک منظور تگ کن ممنون

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
2740
توی قرآن زده باید 2سال شون پربشه

اخه دخترم هیچی نمیخوره وزنش خیلی کمه

دخترمو دوسال و یک هفته،،،پسرمو دوسال و یک ماه

چاا انقد زیاد

پسر من دو ماه مونده بود دو سالش بشه خودش نخورد چون شیر پاستوریزه و غذا سیرش میکرد به نظرم تا دو سالگ ...

چه خوب اخه دختر من در حد انفجارم که غذا  خورده باشه شیر میخوادچون به قول مادر شوهرم نوشابه اشه

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

شیر خشک چی

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

يكدفعهه نگير گناه داره طفلي 

يه جايي نوشته بود اولين باري كه بچه با غم آشنا ميشه موقع از شير گرفتنه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706