2737
2734
عنوان

کسی بود با وجود ناراحتی قلبی کرونا بگیره و

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقااا...

مادربزرگ من سالها پیش عمل قلب باز انجام داده بود

و پدربزرگمم دیابت دارن

هر 2 کرونا گرفتن و حتی تو بیمارستان بستری شدن از شدت حال بد

ولی کاملا خوب خوب شدن

و اینجا بود که فهمیدم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته

2731
2738

عزیزم بعنوان کسی که تجربه کرونا دارم نوزده روزه، انقدر حالم بد بود که وصیت کردم خدا لطف کرد و عمر دوباره بهم داد، ببین گل بنفشه، چای پونه کوهی، آب هویج و آب سیب طبیعی باهم ترکیب کن بده پدرت روزی دوبار، آب جوش و لیمو تازه و زنجبیل هر روز، سوپ، گوشت فقط بوقلمون بهیچ عنوان شیرینی جات و سرخ کرده و چرب نخوره خوب میشه ..... اگر واقعامهمه برات اینارو انجام بده

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊
فامیلمون ام اس و دیابت داره کروناش الان خوب شده خداروشکر  خواهر شوهرم و شوهرش ناراحتی قلبی دار ...

خداروشکرررر من انقد استرس گرفتم اصلا اخبار نمیبینم همش درمورد اونایی مشکل زمینه ایی دارن میگه واقعا استرسم بیشتر میشه

عزیزم بعنوان کسی که تجربه کرونا دارم نوزده روزه، انقدر حالم بد بود که وصیت کردم خدا لطف کرد و عمر دو ...

عزیزم خداروشکر مبتلا نشدن گفتم خدایی نکرده اگ ی وقت مبتلا شه ولی بازم ممنونم ازت😙😚😚

عزیزم خداروشکر مبتلا نشدن گفتم خدایی نکرده اگ ی وقت مبتلا شه ولی بازم ممنونم ازت😙😚😚

بکشمت 🤔 انرژی منفی و تلقین ممنوع😐 انرژی مثبت ساطع کن و دعا برای سلامتی 🙂😊❤

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊