2733
2734
فدات آره ولی من همیشه فوبیای شناسایی شدن دارم 😂😂بخصوص از طرف جاری 😂😂😂

خخخ ن گلم من شوهرم پسر عممه تک پسرم هست.. تاپیک جنجالی ام ندارم واسه همین اهمیت نمیدم😅😅

چرا میترسی اتفاقا دوست داشتم ببینمت..من فامیلم مومنی

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜
آره خیلی جالبه ترک هستی 

آره گلم من تورکم.. نوخندانی ام.. شما چی کردی یا تورک؟ 

هرچی هستی خر نباش، قانع ب کم نباش 😎.                     آخه چرا الکی میترکونی نی نی یار منکه مظلوم بووووددددم😁😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعلام  حکومت نظامی کردن.  و  احداث  3  قبرستان  در  تهران.   ...

تنها کار مفیدشون،اینه که قبر آماده کردن😂😂😂

وگرنه چیز دیگه ایی ندیدیم

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2728
خخخ ن گلم من شوهرم پسر عممه تک پسرم هست.. تاپیک جنجالی ام ندارم واسه همین اهمیت نمیدم😅😅 چرا میترس ...

من خودم مشهدیم عزیزم ولی شوهرم هر کیو بگی فامیلش می شناسه خخخ ولی خودم نمی شناسم بعضی وقتا آدم نیاز به راهنمایی داره تاپیک جنجالی میزنه 😂😂😂

نه اینجا رعایت میکنن کسی نیست بدون ماسک باشه 

ماسک ب تنهایی فایده نداره. بلا همین دورهمیاس که انگتر اگه تعطیل بشه اسمون ب زمین میاد. الان یکی تاپیک زده بود عروسی دعوتیم موندخه بود بره یا نه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2740
ماسک ب تنهایی فایده نداره. بلا همین دورهمیاس که انگتر اگه تعطیل بشه اسمون ب زمین میاد. الان یکی تاپی ...

من مامانم مشهد امشب زنگ زدم میگفت دوتا عروسی دعوتیم 😠😠

همه رعایت میکنن واقعا پس این آمار چطور اتفاق میفته

کجا رعایت میکنن. ی عده رعایت میکنن ولی اون عده ای ک رعایت نمیکنن زحمت بقیه رو ب هدر میدن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
من مامانم مشهد امشب زنگ زدم میگفت دوتا عروسی دعوتیم 😠😠

خب دیگه همونا شرایطو خراب میکنن

من خودم مشهدیم عزیزم ولی شوهرم هر کیو بگی فامیلش می شناسه خخخ ولی خودم نمی شناسم بعضی وقتا آدم نیاز ...

آره شهر کوچیک همه با هم فامیل یا اشنان .. منم تو خیابون ک راه میرم همش آشنا میبینم 😁😁😂😂

وضعیت سفید بود ولی پارک ها پر مسافر بی شعور معلوم نیست از کدوم گوری میان 

هفته ی پیش ک تعطیلی بود خیلی ریخت اونور.. همش مهمون اومد درگز. بخاطر همین.. من الان چن ماهه اصلا نرفتم اونجا.. خواهرم تو پزشک قانونیه اون گفت مرگ و میر کرونا زیاد شده خیلی

آره به مامانم گفتم نری ها  گفت باشه

اره اصلااا نذار برن.