2733
2739
عنوان

بیایین از فانتزی هامون بگیم😜😜🤔😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من فانتزیام اینه که یه روز یه کارگاه طلا سازی بزنم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2740

یه خونه که پررر از جا باشه برای وسایل مخصوصا اشپز خونه.... پول زیاد، یه طوطی اسکارلت که کلی حرف بزنه و عادتی... اشپز داشته باشم غذا نپزم.... 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
😂😂😂بخاطر اینه دوست ندارم خواهرشوهر داشته باشم همشون عجوزن

همشون نه🙄

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
عاشق پسر همسایمونم ولی فانتزیم اینه اون بیاد خاستگاریم من رد کنم😂😂😂 ایا من ی تختم کمه؟😂

جواب کنی؟منم این حسوبه یکی از معلمام دارم البته بگم من نمی تونم شما شرایطت خاسع و بسیار ثروتمندین خانوادت مخالفن اون بگه من تا اخر پشتتم منم با گریه بغلش کنم مثل یه جنتلمن 😂😂😂