2737
2734
عنوان

جاریم واقعا ی حیوونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقده ای ولش کن  برای چی باهاش در ارتباطی محلش نده رفت و امد نکنن

۲ ساله قطع رابطه ایم 

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2731

منم یه جاری دارم کپی جاری خودت.

تا الان هزار بار اشکمو دراورده

من ک ازش نمیگذرم

رابطم با شوهرمم خراب کرده

هی میاد میگه قبل اینکه ازدواج کنید انقدر با شوهرت خوب بودم بغل هم میکردیم همو.

زنیکه پرووو

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
میخوام ب شوهرش نشون بدم ب جاریام ب خواهر شوهرم جرش میدن ببینن 

ببین اول به شوهرت نشون بده اگه دیدی باز ول کن نیست حتمن بهشون نشون بده تا بشینه سر جاش 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2738
حالا مطمئنی اونی که این خبرا رو اورده برات واقعا راست میگه؟

همش جلو چشمم بوده اون اخریم مطمئنم

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

من جات بودم تمام عکسا و چتا رو ب همه نشون میدادم مخصوصا شوهرمو شوهرش تامام.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
من جات بودم تمام عکسا و چتا رو ب همه نشون میدادم مخصوصا شوهرمو شوهرش تامام.

میخوام همینکارو کنم

اوهوم😂😂

والا خواهر جان میترسم حرف بزنم قطع کاربری بشم ۷ام کاربریمه  

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
ببین اول به شوهرت نشون بده اگه دیدی باز ول کن نیست حتمن بهشون نشون بده تا بشینه سر جاش 

شوهرم میدونه ک ۲ ساله طرف خونه داداشش نمیره

2706