2737
2734
ایشالله

شما با ایشالا ماشالا پیش برو ببینم کجارو میگیرین 

ایه ی قرانه خداوند در سرنوشت یک قوم تحولی ایجاد نمیکند مگر انکه خودشان اغازگر تحول باشند 

شما تا صبح حلوا حلوا کنی ن دهنت شیرین میشه ن همیشه قراره خدا معجزه کنع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ادامه ی تاپیک رو بعداز مراجعه به دکتر بیا بزن ،،فعلا با برادرت،، طفلی رو ببرید اونم متخصص اطفال البته الان ممکنه دیر باشه مطب خصوصی،، ببرید بیمارستان 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2728
2740
خانما ما خیلی مواظب بچه هستیم...مادرش بدبخت...وای خدا.....ما رو بچه امتحان نکن.

من دیگ تو این تاپیک نمیمونم ولی خیلی دور از منطقه ک خدانکرده اتفاقی بیفته اسمشو بزارین امتحان الهی وقتی خودتون باعث و بانیش بودین 

شب خوش ‌

یه بچه ای تو شمال از درد به خودش میپیچید و خانواده بی مغزش از ترس کرونا نبردنش دکتر. نگو بچه آپاندیس داشته و ترکیده و بعدشم مرد! همین فرمون برید جلو ببینم چه بلای سر بچه میارید

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

وقتی از صبح بچه رو دکتر نبردید و بیخیال بودید خدا چیکار کنه؟ 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙