2733
2734
میشه روشش رو به منم یاد بدین چی گفتین؟ جایزه بزاش خریدین؟؟ ؟؟؟؟

هیچی. یه بار بردمش خونه مامانم توی حیاط . تابستونم بود . یکی دوبار که توی خودش جیش کرد متوجه شد شلوارش کثیف میشه بعدش گفت .روزایی که از پوشک میگیریم باید گرمی هم بخوره چیزای سرد باعث میشه زود زود جیش کنن

من دخترم و16ماهگی گرفتم همون اول خودش میرفت دستشویی یه دفعه شب وروز وگرفتم اصلا اذیت نشدم 

چجوری گرفتی توضیح میدی؟ شبا پوشکش میکردی؟ دختر منم همین سنه میخام بگیرم

میشه واسه سلامتی خواهرم صلوات بفرستین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی ک از دوسال و ۴ماهگی شروع کردن زودتر ب نتیجه رسیدن عجله نکن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
چجوری گرفتی توضیح میدی؟ شبا پوشکش میکردی؟ دختر منم همین سنه میخام بگیرم

نه یه هفته کارداشت از پوشک بگیرمش واسش توضیح میدادم بعدش یه روز گفتم از امروز باید خودت جیش کنی اگه یه روز کامل خودت بری دستشویی برات شیرینی میگیرم دخترمم کنجکاو بود هرچن دقیقه میرفت دستشویی شبم بهش ابکی زیاد ندادم تا صبح سه چهاردفعه بیدار شد جیش کرد از فرداش عادت کرد منم براش تشویقی میدادم مثلا سیب خیار شکلات یا نقاشی

2728
نه یه هفته کارداشت از پوشک بگیرمش واسش توضیح میدادم بعدش یه روز گفتم از امروز باید خودت جیش کنی اگه ...

خودش واسه جیش بیدار میشد یا شما بیدارش میکردین می‌بردین جیش کنه؟ 

میشه واسه سلامتی خواهرم صلوات بفرستین🙏
علاقه داره بره توالت ولی این دوروز که مدام اونجا بودیم حس میکنم دیگه خوشش نمیاد بره زیادم نمیدونه ج ...

وا چرا ندونه؟؟😳پسر من ۱۹ماهشه جیش ک داره به در توالت اشاره میکنه

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
ایشاله بچه تون صحیح و سالم باشه عزیزم💓💓

من یکی دو روز پوشکش نکردم چند بار تو دستشویی ادرار نکرد وخونه را نجس کرد منم فعلا بی خیال شدم ۲سال و۳ماهه س

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2738
من یکی دو روز پوشکش نکردم چند بار تو دستشویی ادرار نکرد وخونه را نجس کرد منم فعلا بی خیال شدم ۲سال و ...

نمیدونم چکار کنم منم دو روزه نتیجه دلخواهی نداشتم

مثلا صب سه بار دسشویی کرد، فقط یکبارش توی توالت بود

چند وقتش بود از پوشک گرفتی.؟ 

نگرفتمش یه مدت بود پاهاش سوخته بود بازش میذاشتم تو خونه برا همین مجبور میشدم ببرمش توالت ولی دوباره بستمش اما لز وقتی ک بردمش بلده و وقتی دسشویی داره میکه جیش و به در توالت اشاره میکنه 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم متیس . مشاورانی  داره که به صورت رایگان مشاوره میدن از جمله مشاوره در مورد اختلالات رفتاری کودکان که میتونی مشکلات کودکت  رو بشناسی و بهش کمک کنی حتما به سایتش یه سری بزنید