2737
2734
عنوان

مادر خود خواهم پیش خودش چه فکری کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 67 پست

برا مامانت خیلی دلم سوخت دختر که به مادر همچین حرفی بزنه عروس میخواد چی بگه.عزیزم فوقش یه اتاق خواب جدا بهش بده هر بار ظرفاش صدعفونی کن خواهرتم که انفولانزا گرفته.مادرت به پرستاری تو احتیاح داره فک کن ۳ماه پیش که خودت زایمان کردی تو بیمارستان سرما هم خورده بودی مامانت نباید میومد پرستارید

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴تا پسر داره من و خواهرم دختراشیم عزیزم آخه خدا رو خوش میاد بچه هام کرونا بگیرن

وقتی شما حاضرنیستی خونت راهش بدی عروس ازش مراقبت می کنه ؟اصلا راهم که بده دلت میاد منت عروس سر مادرت باشه ؟یا دادشات بچه ندارند؟

......
2728
باید توکوچه چادرمیزد. یامیرفت خونش تک وتنها، تازه هم عمل کرده. که یوقت اینانگیرن؟تازه معلوم نیست اصل ...

ایشون نگفته مادرش خونه نداره که تو کوچه بخواد چادر بزنه!!

میرفت خونه ی خودش و پرستار می گرفت 

عموی منم همین شد برای اینکه به بقیه سرایت نکنه خودش رفت خونه باغشون و یک پرستار گرفت

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
ایشون نگفته مادرش خونه نداره که تو کوچه بخواد چادر بزنه!! میرفت خونه ی خودش و پرستار می گرفت  ...

بچه ی آدم وقتی حاضر نیست از آدم مراقبت کنه ودل نمی سوزونه مطمئن باش پرستارهای خود داره

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2738