2733
2734
چرا خیلی اعتقاد دارم میخواستم دلیلش رو بپرسم ممنونم ازت

شمع سفید هم هفت شب روشن کنی ک عالیه . بذار خودش بسوزه خاموش شه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن چون اینا با موکا کار میکنن انرژیشون وارد زندگیت میشه یعنی باعث میشی اجنه وارد زندگیت بشه

موکل الکی هست من پیش یکی فال میگیرم خیلی خانمه میگ بعضی ها از قصد میگن پول زیاد بگیرن

یه مامان تازه ک منتظره
2728

عزیزم من نمیدونم تو قرن جدید که همه چیز بر اساس منطق و فکر هست چرا رو بیاریم به فال بنظرم ببین مشکل بینتون چیه علت کجاست نه اینکه مشکل حل نشده برید فال بگیرید اینکارتون یعنی چی مسآله رو حل کنین نه اینکه صورت مساله رو پاک کنید باهم حرف بزنید خواسته هاتونو بهم بگید مشکلات حل بشه این کارا چیه؟

عزیزم من نمیدونم تو قرن جدید که همه چیز بر اساس منطق و فکر هست چرا رو بیاریم به فال بنظرم ببین مشکل ...

درسته

ولی الان بحث در مورد اینه که بخاطر اینکه توبم رو شکستم این اتفاق افتاده

2738
درسته ولی الان بحث در مورد اینه که بخاطر اینکه توبم رو شکستم این اتفاق افتاده

اصلا فال از پایه غلطه و درست نیست ربطی به توبه و اینا نداره..تو بجای اینکه مشکل حل کنی فال میگیری؟؟توکلت بخدا باشه و مسیر درطت برو بعدم دوطت پسر اینقد مهمه زندگطتونو در گیر میکنید؟؟؟فان هست اونا براشون که

2706