2737
2734

هم چشمم درد میکنه همش خونه ایم دو روزه بچم بداخلاق شده از صبح ابگوشت و کباب و جوحه کباب و صبحونه اینا خورده هر چی گفت گفتم چشم اینقدر گیر داد دیگه عصبی شدم بهش گفتم چرا درک نمیکنی بچه ۳ ساله رو خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم جدیدا خیلی عصبی و بیحوصله شدم.نمیدونم چه مرگمه

همش سر پسرم داد میزنم.دعواش میکنم.حتی گاهی وقتا یه کوچلو اروم میزنم روی باسنش همش لجبازی میکنه.انقدم موندیم خونه دیگه خسته شدیم.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
منم جدیدا خیلی عصبی و بیحوصله شدم.نمیدونم چه مرگمه همش سر پسرم داد میزنم.دعواش میکنم.حتی گاهی وقتا ...

اثرات تو خونه موندنه واقعا الان کی عصاب داره 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

خودتو سرزنش نکن عزیزم

تو هم انسانی. با درجه توان و تحمل خاص

ازش عذر خواهی کن و بگو اشتباه کردی و شرایطتو یکم به زبون ساده براش توضیح یده،بهش باج نده اما عذر خواهی کن و بگو ناراحتی که ناراحتش کردی

نوش جونش.آبگوشت و جوجه اول صبی؟

کله صبح ناهار میخوره به خدا عادتشه الانم بهش گفتم ببخشید رفت لوگوهاشو بیاره بازی خدایا خیلی سخته هیجا نمیتونیم بریم دیگه داریم اسیب میبینیم

2738
اثرات تو خونه موندنه واقعا الان کی عصاب داره 

انقد عذاب وجدان میگیرم.بقران دست خودم نیست.

خیلی مامان بدی ام نه؟

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
حق داری ولی اینکه سر بچه خالی کنی نه  ببین چشه بدقلق شده

خسته شده از دیروز صبح کلافه ست نمیدونم چرا دیروزم با باباش کلی بازی کرد رفتیم بیرون تو ماشین دور زدیم ولی کلا انگار داره افسرده میسه نمیدونم همه جا میترسم بریم به خدا همش میگم کرونا بگیرم بمیرم بچم چی میشه

2706