2737
2739
عنوان

چرا بعضیا انقد عصبی هستن تو نی نی سایت...

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 56 پست
خیلی فشار رومونه باور کن

بنظرم ادم نباید فشار عصبیشو  رو کسی خالی کنه ....بازم من جای شما نیستم که از درونتون خبر داشته باشم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

حتما اعصابش خورد بوده سرشما خالی کرده به دل نگیر عزیزم❤❤❤

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم تو واقعا یکی از مهربون ترین کاربرای سایتی

مرسی عزیزم لطف داری...

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اینجا هم حق الناس رو رعایت کنیم 💙💙💙

من همش رعایت میکنم ...سعی میکنم حتی اگه حق با منم باشه دل هیچ کسو درد نیارم.چرااا پس خدا نمیبینه منو😔😔😔😔

2728
بنظرم ادم نباید فشار عصبیشو  رو کسی خالی کنه ....بازم من جای شما نیستم که از درونتون خبر داشته ...

نمیگم خالی کنیم میگم ادمی که فشار روشه کم طاقت میشه بحث زیاد میکنه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
اخه چه ربط به عقده داره 😕

نمیدونم ولی خب بعدش ازش عذرخاهی کردم گفتم بخدا منظوری نداشتم دیگه جواب نداد.

اخی عزیزم 

معلومه صلح طلب و آرومی

متاسفانه بعضی کاربرا هر چی تو دنیا واقعی عقده و نفرت دارن و جایی در حقشون ظلم شده باسه

میان تو مجازی بار نفرت و خشمشونو خالی میکنن

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2740
فکر میکنن آنجلینا جولی ان🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😛 خود شیفته ان😏🤣🤣🤣

شاید باشن چه میدونیم ما 😔😂😂😂😂

اون که آره ولی یه سریا توهین میکنن من یکی که کوتاه نمیام...😁

من کلا همیشه کوتاه میام.دعوا رو اصلا دوست ندارم ...

اون که آره ولی یه سریا توهین میکنن من یکی که کوتاه نمیام...😁

نی نی شمارو خوردن داره هاااا تورو خدا اسپند دود کن براش .من همیشه نازش میدم جیگر

من هم اشتباه تایپی زیاد داشتم 😂اشکال نداره سخت نگیر عقده ای زیاده

😂😂😂😂😂منم تند مینویسم خیلییی اشتباه دارم

خودت باید تشخیص بدی تو تاپیکایی که استاتر با عصبانیت شروع کرده اصلا کامنت نزنی خطرناکه یا اونایی که ...

نه اصلا تایپکش خطر ناک و عصبی نبود.خیلی هم خوش بود .ولی خب فک کرد من منظوری دارم 

عزیزم شما حق داری درمورد عصبی بودن و متهم کردن خیلیها 

اماااا اصلا حق نداری بخاطر اینحرفا تو دنیای مجازی حتی دنیای واقعی خودت رو ناراحت کنی 

آقا ذکر من برای این مواقع خیلی خوبه با خودت بگو گور بابای هر چی درد و غم و آدم غصه افزاست بی خیال

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2706