2733
2734
ممنون عزیزم تا اخر شب وقت دارید   اجرتون با صاحب الزمان

مشکلی نداره ،،ممنونم 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۱۰۰۰تا میفرستم،فقط تا کی وقت داره؟

عزیزم تا اخر شب  قبل ۱۲ بفرستید   ممنون اجرتون با صاحب الزمان 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2731

ببخشید مادرمم ۱۰۰۰ تا 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

مهیدخت ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

سلنا ۱۰۰۰ 🌹صلوات 

حنا جون ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

مهلو ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

امیتیپ ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

ساحل ۳۳۳، ۱۰۰۰ 🌹صلوات

مامان حنا جون ،۱۰۰۰🌹صلوات

2740
منم ۱۰۰۰ تا میفرستم عزیزم.ان شاالله سلامتی کاملشون رو به دست میارند.

ممنون عزیزم اجرتون با صاحب الزمان 

مهیدخت ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

سلنا ۱۰۰۰ 🌹صلوات 

حنا جون ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

مهلو ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

امیتیپ ۱۰۰۰ 🌹 صلوات 

ساحل ۳۳۳، ۱۰۰۰ 🌹صلوات

مامان حنا جون ،۱۰۰۰🌹صلوات

1000pudding'🌹صلوات

1000sanamsadri,🌹صلوات

من صلوات شمارمو گم کردم😭نمیشه ۱۰۰ تا بفرستم؟؟چون تا شب هستش وگرنه ۱۰۰۰ تارو برمیداشتم

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
من صلوات شمارمو گم کردم😭نمیشه ۱۰۰ تا بفرستم؟؟چون تا شب هستش وگرنه ۱۰۰۰ تارو برمیداشتم

عزیزم چون میخواهیم عددش رند باشه  میگیم ۱۰۰۰ وگرنه مهم نیته شما دعا کنید با قلب پاکتون  اجرتون با صاحب الزمان