2733
2739
عنوان

بیاید بگید منو همشرم بهم میایم یانه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 46 پست
@5127    

ندیدم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینی که سرمه کادو تولدمه از سمت همسر جان اوج خلاقیت وتزئین همسر جانمم که دارید میبینید😂

ای جاااان مبارکت باشه تولدتم مبارکه انشالله ۱۲۰ساله شی خدا براهم حفظتون کنه😍😍

خدایـــا باشی همیـــشه❤🥺
2731

اسی من ندیدم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740

دوباره بذاراسی

آشپزخونتو تموم کردی؟؟

اره خداروشکر ولی مامانم اینا اومدن واسه شام بازم ریخت بهم

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

گذاشتی لایکم کن