2733
2734
درهفته سه روز میریم از ۸ تا حدود ۱۱ هستیم ولی شاگرد نیست البته الان کمتر شده دوباره بخاطر شدت کرونا& ...

پایه چند درس میدین؟

فک کنم جز پایه اول که دو جلسه در هفته دان بقیه پایه ها یه جلسه میرن شما رو چرا زیاد میبرن آخه ؟ 

بهرحال با شاد هم کار میکنین سختتون میشه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
درهفته سه روز میریم از ۸ تا حدود ۱۱ هستیم ولی شاگرد نیست البته الان کمتر شده دوباره بخاطر شدت کرونا& ...

ممنون از پاسختون ما هم کل روزهای کاریمون میریم البته دانش آموزان نیستندتدریس مجازی داریم خواستم ببینم استانهای دیگه برنامه کاریشون چطور که فرقی با ما ندارید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من سی تی ام ،کارمون چندین برابر شده،بعد شیفت عین مرده میام خونه

ان شاالله این روزا به خوشی بگذرن 

والا الان خیلی سخت شده بیشتر از خستگی جسمی استرس و اضطراب اذیت میکنه

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2731
ممنون از پاسختون ما هم کل روزهای کاریمون میریم البته دانش آموزان نیستندتدریس مجازی داریم خواستم ببین ...

سلام  همکار عزیز  من شیرازیم شما کدوم شهرین ؟

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
بهش رو دادی نباید حقوقتو کامل میگفتی

کجای کاری اوایل خودش میرفت همه را میگرفت می اومد چون فکر نمبکردم یه مرد ابنقدر بی عزت نفس باشه  الانم همه را میدم تو زندگی خرج کنه ولی حالبه دنبال پاداش یا اضافه کاریمه و شاکیه چرا اونها را نمیدم ...🤮

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
پایه چند درس میدین؟ فک کنم جز پایه اول که دو جلسه در هفته دان بقیه پایه ها یه جلسه میرن شما رو چرا ...

سلام دبیرستانم پایه سوم وچهارم 🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
مرخصی هاتون خوبه ما در سال یکماه داریم برای من ذخیره شده که ۶۰ روز شده امروز سرکار نرفتم.دورکاری ...

برای همسرم شیفت بندی کردن، یک روز درمیون میرن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
الان چند ساله میشین مستاجر بعد از مدتی اصلا دیگه مراعات خونه رو نمیکنه و فقط خسارت میزنه من با این ...

نه بابا صاحب خونه خیلی هم راضی هست ازشون 

اون بیشتر ناراحته که داره بلندشون میکنه 

انگار پسرش داره ازدواج میکنه اینو مجبور کرده این خونه رو بفروشه پسره خودشم پول بذاره خونه بهتر بگیره تا عروسیش

خدا خیرتون بده شما ثواب کردین اونا نامردی کردن که خیانت در امانت کردن

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
کجای کارز اوایل خودش میرفت همه را میگرفت مب اومد الانم همه را میدم تو زندگی خرج کنه ولی حالبه دنبال ...

ببخشید

این دیگه خیلی پروه

اینقدر کوتاه اومدی

باهاش حرف بزن

من اگر زمانی زمانی ازدواج کنم.میدونم که حقوق زن برای خودشه

تمام خرج و مخارج برای مرد هستش.

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
نه بابا صاحب خونه خیلی هم راضی هست ازشون  اون بیشتر ناراحته که داره بلندشون میکنه  انگار ...

بخدا فقط دل منو سوزندن

ثواب نمیخوام

دستم بشکنه

اخه نباید اینجوری جواب بدن که

کولر خراب کرده .در دیوار رو داغون کرده.کرایه رو هر وقت بیاره .من حرف نمیزنم.خیلی وقتها کلا دیر میده

اگر خواهرتون اینقدر خوبن

خونه رو به اونا بدم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2706