2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دست من نیست من نمیتونم بچه بدنیا بیارم

خب از اول بگین آقا هستین دیگه 

منم هی فاز نصیحت ورمیدارم که نه تو.روخدا بچه بیار حتما 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خب از اول بگین آقا هستین دیگه  منم هی فاز نصیحت ورمیدارم که نه تو.روخدا بچه بیار حتما

دیدم حالت منفی داری

خواستم مزاح کنم.از منفی دربیاید

البته با این اوضاع کشور و فرهنگ.همه حالت منفی گرفتیم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
افرین شغل با کلاسی داری مرحبا حقدقتون چقدره؟؟

والا اونقدر مسئولیتش سنگینه که به باکلاسیش نمی ارزه 

بالای 5 میگیرم ولی دقیقش بستگی به اضافه کارداره 

قبلا نزدیک 140 اضافه میگرفتم الان بخاطر کرونا و وضعیت بد مالی نصف شده 

چی بگم من که مجردم نگران چیزی نیستم

بعدم الان دیدم پسری خب اقایی میخوای نگران چی باشی؟خونه داری و شوهر داری و بچه داری را که دیگه کنار شغلت نداری که 

ما همه ی اینها را داریم بعلاوه ی ترس از کرونا

الان شوهرم مشکوکه به کرونا روزی صد بار میمیرم و زنده میشم که به بچه ها نده چون زیادم مراعات نمیکنه کاش خودم گرفته بودم جا اون

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خدایا شکر پس زندگی خوبی داره انشاله در زندگیت همیشه عشق باشه عشق که باشه .همه چی حله

همچنین منم آرزوی خوشبختی براتون دارم وامیدوارم اگه روزی تصمیم به ازدواج گرفتین با عشق باشه چون هیچ لذتی بالاتر ازاین نیست که درکنار کسی باشی که هر لحظه بیشتر عاشقش میشی!

دیدم حالت منفی داری خواستم مزاح کنم.از منفی دربیاید البته با این اوضاع کشور و فرهنگ.همه حالت منفی ...

خخخخخ

خب حداقل اول صبحی خندیدم خیلی 

اوضاع واقعا خیلی بده من هردفعه میرم خرید میخوام گریه کنم بخدا بخاطر اونایی که درآمدی ندارن یا کم دارن 

بخصوص مستاجرا که با این وضعیت اجاره خونه ها خدا به دادشون برسه

والا اونقدر مسئولیتش سنگینه که به باکلاسیش نمی ارزه  بالای 5 میگیرم ولی دقیقش بستگی به اضافه ک ...

حقوقت خوبه

منم مسعولیتم خیلی زیاده

شوهرت زرنگ بوده که زن شاغل گرفته

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2706