2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کمه بابا فکر بد نکن نگفتی چطوری تستش کنم

رو جلد بی بی چک نوشته یا داخلش

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731
خوب اونو امتحان کردم یه خط افتاد منم گفتم حامله نیستم دوروز بعدرفتم از دادم مثبت بود

حنما زود بی بی زدی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
حتما خراب بوده گاهی کاذبم میشه

وای این بچس ن کیست😍😍😍😍چقدم پررنگه دعا کن منم این روزا مثبت شه بی بی م و نی نی داشته باشم😍🌷😘😗

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2740
وای این بچس ن کیست😍😍😍😍چقدم پررنگه دعا کن منم این روزا مثبت شه بی بی م و نی نی داشته باشم😍🌷😘😗

ان شاالله همینطور که میگی باشه 

ان شاالله خدا هر چه زودتر ی نی نی ناز بزاره توی دامنت😍😍😍😍😍😍😍

نی نیه صد در صد☺

مبارک باشه❤

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
آخه درد دارم سر بچه اولم دردی اوایل بارداری نداشتم

مبارک باشه عزیزم 

من از یک هفته قبل موعدم تا ۸ هفتگی همش درد داشتم احساس میکردم الانه ک پریود شم..

حاملگیات ک قرار نیس مث هم باشه

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم