2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
زود رنج مغرور دل نازک لجباز اما به شدتتتت دلسوز و مهربون حتی دلشون برا دشمنشونم میسوزه بااینکه ظ ...

خود خودمم 😍

مرسی عزیزم درست بودم یه کوچولوم حسودم 😐😂

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

زنای مردادی خیلی احساساتی هستن تمام دنیاشون احساساتشون هست درسته احساسات خوبه ولی درموردمردادی هادردسرسازمیشه احساسات زیاد.ادم های خون گرمیم دیگه گرم ترین فصل سال بدنیا اومدن.من بیچاره مردادی شوهرم بهمنی قشنگ سردی گرمی توخونمون به وضوح دیده میشه😅😅دیگه ازخصوصیات مردادی هابگم واست ک خیلی تجملاتی ان حاضرن همه پولشونوبدن فقط یه شب تجملاتی داشته باشن.

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
زنای مردادی شدید لجبازن و مغرور و همه جا حکم مدیر رو دارن یعنی همه چی دست اوناس.لجبازیو خیلی دیدم🥺

وای گفتی یعنی اگ لج کنم ک این کاروبایدبکنم مگ خدامنصرفم کنه ب قیمت جونم بایدانجامش بدم یه بار ده روزمونده ب عید هیچ پزشکی نوبت نداشت تا سه ماه بعد من لج کردم پنج شنبه رفتم نوبت زدم شنبه عمل کردم اونم پیش فوق تخصص بزرگی توتهران ک روزای عادی نوبتش گیرنمیادتادوماه😎😎😎تازه عمل دومم لج کردم بدون هزارتومن برام توی بیمارستان خصوصی توی خیابان افریقابرام انجام داد پیش دکترمحسن فدایی😐😐

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
2706