2733
2739
عنوان

معجزه کرد بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 2683 بازدید | 49 پست
بابای عشقم راضی نبود لیاد خاستگاری میگف بچه این  و فلان بهونه داشت  راضی شد  خدا ر ...

منم فردا میخوانم خیلی نا امیدم ولی خدا رو چه دیدی ی در واز شد و خدا ی نی نی بهم داد و منم از غم و غصه در امدم من ب خدا ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو شکر که به مراد دلت رسیدی💚💚

حالا بقیشو بتعریف عشقت چی گفت😅

با جزئیات لطفا😅

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
خب شما یه همچین اذکاری رو که تجربه هم کردین نباید فرانوش کنین حداقل یجا مینوشتیش

چندتا اسکرین گرفته بودم ازش

ولی گوشیم کلاً فرمت شد

خیلی جالب بود چون یه نفر تاپیک زد و معرفی کرد

چندنفر از بچه هاهم انجام دادن و نتیجه گرفتن

2731
عزیزم شاته رو برداشتی من نشد ببینم توروخدا یبار دیگه بزار

درخاست دوستی بده 

شات لود نمیشه 

صفحه اول گداشتم برنداشتم

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
خدارو شکر که به مراد دلت رسیدی💚💚 حالا بقیشو بتعریف عشقت چی گفت😅 با جزئیات لطفا😅

فداتشم 

هیجی دیگ گفت باید کارمو درست کنم تا عید بیام و تموم کنیم 

اخه ب طرز عحیبی تو ۳ روز همه می بهم ریخت کلاااا

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم

عزیزم همیشه شاد باشی

به تاپیک هام یه نگاهی بندازی دعا در حق دیگران مستجاب است 

میشه همین ختمی رو که خوندید رو برای من هم بخونید من هم برای شما دعای توسل میخونم 

البته اگر دوست داشتی و مرا لایق دونستی دعام کن🙏🙏🙏

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2740

عشق منی تو اجی چقد خوشحالم کردی گلم انشاءلله بهترینا برات رقم بخوره دل شکسته برا منم دعا کنین

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
من دارمش ولی نمیتونم عکسشو بفرستم هرکارمیکنم نمیشه

اجی خب متنشو بوگو😃😃

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
اجی خب متنشو بوگو😃😃

اللّهمَ لَیِّن لی قَلبَ فلان بن فلان کَما لَیَّنْتَ الحَدیدَ لِداود و سَخِّرْ لی قَلْبَهُ کَما سَخَّرْتَ  لِسُلَیمان جنوده مِنَ الجِّنِ و الاِنس و الطّیر فهم یوزعون

2706