2737
2734
عنوان

آیا مردا هم پریود میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 46 پست
شوهر من ۵ سالی هست پریوده 

عالی بود 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

یک مرد«««

پریود که خوب معنیه لغتش یعنی پاره زمانی .

مرد ها هم تو ماه تایم هایی میشه که با کم و زیاد شدن هورمون تو بدنشون باعث میشه حالشون خیلی خوب یا حیلی بد باشه 

که با یه لایف استایل درست میشه کنترلش کرد 

به نظر من،آدم میتونه تنهایی بدبخت باشه،ولی برای خوشبختی نیاز به جامعه ی شاد،خانواده آگاه و البته همراه همسفری که هرچی مسیر سخت تر میشه و سر بالایی میشه ،تلاششو بیشتر کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مغزشون پریود میشه 😂

😂😂👌

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
پد هم میذاشته؟؟؟

واااای😅😅

خوبشون بخوره توسرکچلشون فقط موقع پریودی به پروپاچه ی مانپیچن دیگه چیزی نمیخوام

واااقعا

من دوروزه پریودم بابام انگار همش میخواد لج منو دراره.همینطوری گیر میده بهم

منم همش قهر کردم از سر غذا 

الان انقدر درد دارم دلم میخواد گریه کنم😢

2740
واااقعا من دوروزه پریودم بابام انگار همش میخواد لج منو دراره.همینطوری گیر میده بهم منم همش قهر کرد ...

والاصددفعه موقع پریودی بهش گفتم دوربرمن نیااین ماه میگه والادیگه میترسم ازت وقتی پریودمیشی تن وبدنم میلرزه

والاصددفعه موقع پریودی بهش گفتم دوربرمن نیااین ماه میگه والادیگه میترسم ازت وقتی پریودمیشی تن وبدنم ...

😢😢😢 نه من که کاری ندارم ولی آدم درد داره دیگه رو مخ آدم نرن دیگه  درک هم نکردن فدا سرم ولی گیر نده بهم.

الان بابام راحت خوابیده 

منم تو اتاقم بیدارم از درد

2706