2733
2734
عنوان

دامادی پسر۱۷ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 49221 بازدید | 618 پست
نه بابا تو چرا معذرت خواهی کنی عهههه پس مبارکه 😍🌹🌹

😘😘😘فدات بشم 

والله ویژگی هاش رو که گفتم خیلی خوشحال شد

حتی گفتم سنش هم فنچ نیس خیلی خوشش اومد ولی نپرسید چیزی

بعدش رفت تو حیاط🤣

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
ماینر غیر قانونیه؟؟؟ این همه دستگاهش همه جا هست ک مخصوصا برای فروش

بله غیر قانونیه ! توی ایران 

چون پولسازه غیر قانونیه !

بدبختی مردم ما هست دیگه 

باید مالیات بدهید تا قانونی بشه و اجازه بدهند !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راهکار می‌دی چکار کنه😂😂😂😂😂

😂باید بره از جواد یاد بگیره😅خخخخ 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
داداش یخورده زرنگی کن خو الان طرف ۴۱ سالشه یه بار هم زن طلاق داده با من میخواد ازدواج کنه که ۱۹ سال ...

۱۹ سالته میخوای زن کسی همسن بابات بشی؟!! 

مشکلی داری مگه؟!

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
😘😘😘فدات بشم  والله ویژگی هاش رو که گفتم خیلی خوشحال شد حتی گفتم سنش هم فنچ نیس خیلی خوشش ا ...

😅😅😅

😘😘

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
🤣خخخ من همه بهم میگن هشتادی چون ۲۸ اسفند ۷۹ هستم 😅 آخه انقد کنکور کنکور میگی من فکر کردم ۱۵ یا ۱۶ ...

من پشت کنکور پیر شدم

ما وضع مالی خوبی نداریم

رشته ام هم حالا تربیت بدنی هست اما مرخصی گرفتم و یک سال هم پشت کنکور و حالا هم دانشگاه و کنکور با هم

باید ی رشته پولساز بیارم و البته به فیزیوتراپی هم علاقه دارم تا بتونم پیشرفت کنم

واقعا ؟ شما خودتون علاقه دارید ؟ دوست بودید ؟ میخواهید ازدواج کنید ؟

آره دیگه از ۱۷ سالگی از امتحانات دی ماه باهاش آشنا شدم

خیلی خیلی دوسش دارم و اونم منو دوطت داره

اوایل فکر میکردم مثل بزرگتر ازش راهنمایی بگیرم 

ولی دیگه هردو همدیگرو دوست داریم و شدید هم بهم وفاداریم 

قبل از عید هم میخواد بیاد خواستگاری 

مامانم هم میدونه

یه راهکار به من بدههههه😂😂😂 هم‌جنس خودتو رها کردی و به بقیه مشاوره میدی

چی میخوای خواهر

بپرس بدونم به روی چشم

۱۹ سالته میخوای زن کسی همسن بابات بشی؟!!  مشکلی داری مگه؟!

سلام آره شدیدا همدیگرو دوست داریم😍🤩

من پشت کنکور پیر شدم ما وضع مالی خوبی نداریم رشته ام هم حالا تربیت بدنی هست اما مرخصی گرفتم و یک س ...

ان شاء الله که رشته ای که دوست داری که فیزیوتراپی هست رو بیاری 

و موفق باشی