2737
2734
لباساتونو توی دیوار میزنید مواظب باشید 😐😅

😱😱😱😱😱😂😂😂😂😂😂😂😂خداااااا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
منی که همیشه همه ی حرفامو با عکس میزنم حقش نبود تگ شم اینجا؟ 😔

اووو خدایی اسم کاربریت یادم رفت بود @آناتا   بیا💋😍

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی متنشو متوجه نشدم میگی چیه؟

کدوم عزیز؟

2731
همون پست اول آن مرد سوار بر اسب چی؟

ان مرد سوار اسب شد بعد بقیش نوشته پیتیکو پیتیکو پیتکو اخر صفحع نوشته ان مرد از اسب پیاده شد😂

دخترها : عزیزم شالتو میدی من ؟ دوستش : نه شال یه چیز شخصیه پسرها : ممد شورتم نیست باز تو پوشی ...

اوووق😂😂😂😂خخه

2738
لباساتونو توی دیوار میزنید مواظب باشید 😐😅

😲😲😲😲یاخدا 

ولی چقدر باید ساده باشی فکر کنی این زنه حواسش نبود تو عکس افتاده .من موندم ناظر چطور تاییدش کرده بازم بگم 😲😲😲😲😲😨

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
😲😲😲😲یاخدا  ولی چقدر باید ساده باشی فکر کنی این زنه حواسش نبود تو عکس افتاده .من موندم ناظر ...

من خودم دیدم طرف اشتباهی عکس عروسی گذاشته آگهی یه چیز دیگه بود و عروسی برا دهه 60 بود، ناخاسته بودو سریع آگهیشو خذف کرد بنده خدا

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
من خودم دیدم طرف اشتباهی عکس عروسی گذاشته آگهی یه چیز دیگه بود و عروسی برا دهه 60 بود، ناخاسته بودو ...

عزیزم خودش ندیده کسی که عکسو گرفته چی تابلوهست شماره گذاشته برای مشتریاش حداقل باید سوتین میرداشت چون ش ورت پاشه و لخت نیست.بازم میگم مطمعنم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
عزیزم خودش ندیده کسی که عکسو گرفته چی تابلوهست شماره گذاشته برای مشتریاش حداقل باید سوتین میرداشت چو ...

😅😅😅آره خیلی هستن اینجوری

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

پروفایل دخترا:

بعد عقد : عکس دست و حلقه

بعد عروسی : آقاییم دنیامه

برای در آوردن لج مادرشوهر : من و آقامون حالمون خوبه حسودا در چه حالن

بعد از دعوا با شوهر : بابام دنیامه

وقتی مادرشوهر واسه‌شون سوسه میاد: و من شر حاسد اذا حسد😂

😲😲😲😲یاخدا  ولی چقدر باید ساده باشی فکر کنی این زنه حواسش نبود تو عکس افتاده .من موندم ناظر ...

حالا اشتباه هرکس بوده و اگر خانومه ناخواسته اینکارو کرده باشه آبروووش رفته😰

2706