2737
2734
عنوان

به نظرتون پرستاری دولتی خوبه که قبول شدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2617 بازدید | 45 پست
من تبریز سراسری نیوردم افتادم تو آزاد  مبارکت باشه😘😘

من آزاد زده ذخیره ردیف سی و سه انتخاب چهل یعنی چی؟

گروه ابی💙وزن اولیه:۶۴😑 وزن هدف :۵۵ 🤩قد:۱۶۸🤪من میتونم چون باید بتونم 💪😺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی ۵ یا ۶ ساعت...بیشتر هم تست زدم...

فقط بگو با دوتا بچه ی کوچولو چه جوری روز ی پنج شش ساعت خوندی؟قطعا برو رشتت که عالیه تواناییت هم صددرصد عالیتر که تونستی با دوتا بچه ی این سنی انقدر درس بخونی و قبول بشی والا من بچم تا سن سه سالگی یدونه هم بود موهامو وقت نمیکردم شونه کنم

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2731
مفید روزی ۵ یا ۶ ساعت البته من پایه ی قوی ای داشتم نظام قدیم شرکت کردم مطالب رو مرور میکردم و بیشتر ...

افرین منم پایه م خیلی قویه 

ولی انگار سنم زیاد شده یا بی اراده سدم ۳۴ سالمه همت شو ندارم دست راستت رو سرم 

2740
من آزاد زده ذخیره ردیف سی و سه انتخاب چهل یعنی چی؟

ببین قبولی فقط اینا میخوان گمپوز در کنن سال قبل با ذخیره۱۵۷پرستاری تبریز برداشتن من امسال با رتبه منطقه یک۷۸۰۰ذخیره۹۱هستم  اینطوری بگم میخوان منت سرمون بزارن یه خانم میگفت با۳۰۰مامایی قبول شدم

افرین بهت من کتابای تجربی رو گرفتم کامل اما مادرم نذاشت بخونم گفت بچه تو به فاک میدی تو خیلی بی جنبه ...

باید برنامه ریزی داشته باشی اونوقت به همه ی کارات میرسی 

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔
 باید برنامه ریزی داشته باشی اونوقت به همه ی کارات میرسی 

من خیلی فعالم از صب تا شب مفیده برام 

ولی درست میگی بابد درس و بگنجونم 

البته من لیسانس و ارشد مو دانشگاه تهران خوندم سالها قبل اما الان بازم دلم ادامه تحصیل میخواد

شوهرمم از پرستاری منصرفم کرد خودمم از شب بیرون بودن میترسم 

خیلی ترسو ام شبا بخوام جایی برم درای ماشین و قفل میکنم و سعی میکنم کلا شب تنها جایی نرم 

ببین قبولی فقط اینا میخوان گمپوز در کنن سال قبل با ذخیره۱۵۷پرستاری تبریز برداشتن من امسال با رتبه من ...

یعنی قبولم خیلی استرس گرفتم آخه من انتخاب رشته سراسری رو خراب کردم امیدم به همینه

گروه ابی💙وزن اولیه:۶۴😑 وزن هدف :۵۵ 🤩قد:۱۶۸🤪من میتونم چون باید بتونم 💪😺