2737
2739
با پیژامه لپ تابو وا میکنی میری تو کلاس ایزی ایزی تامام تامام

شما مشاوره میدید درسته؟من تو انتخاب رشته اشتباه کردم به نظرتون چقدر طول می‌کشه درست شه

گروه ابی💙وزن اولیه:۶۴😑 وزن هدف :۵۵ 🤩قد:۱۶۸🤪من میتونم چون باید بتونم 💪😺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

توی دانشگاه معمولا کتاب لازم نمیشه، بیشتر از روی مطالبی که اساتید میگن باید جزوه بنویسین 

ما که همه امتحانا و درسامون از روی کتاب بود 😲

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2731
شما مشاوره میدید درسته؟من تو انتخاب رشته اشتباه کردم به نظرتون چقدر طول می‌کشه درست شه

چه اشتباهی کردین؟

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
شاید باورت نشه ولی ما یه استاد داشتیم میومد چک میکرد کی کتاب داره کی نداره هر جلسه    

احمق😂😂

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738
تازه منفی میداد    آبرو شرف آدمو هم میبرد کلی مسخرت میکرد

😐😐شعت

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
شاید باورت نشه ولی ما یه استاد داشتیم میومد چک میکرد کی کتاب داره کی نداره هر جلسه    

کتاب خودشو گفته بود بگیرین؟ 🙂

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
2706