2737
2734
عنوان

راه حلی دارین که بشه یه سگو بدون اینکه کسی بفهمه وارد هواپیما کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 44 پست

استارتر عزیز خب چرا انقدر خودتو ادییت میکنی؟چرا نمیذاری توی باکسش قشنگ‌بدی به هواپیمایی بعد تهران م تحویل بگیری؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

خوب چرا یواشکی ؟؟؟ ضمن اینکه شما وسایلتون و از ایکس ری رد میکنین  همه چی و میبینن همچین چیزی امکان نداره. داخل بار  هم اگه یک درصد بشه  که نمیشه سگ بیچاره خفه میشه و میمیره.خیلی عادی سگ و با باکس میشه با هواپیما بیارین تهران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا میشه، من هفته پیش یه سگو توی هواپیما دیدم، توی قفسه خودش بود از جای چمدونا داشت میچرخید میومد

این میشه ولی توی کابین نمیذارن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
عزیطم.همه ی وسایل از جمله ساک دستی همون اول تو فرودگاه همه چک میشه 

اون دستگاه موجود زنده نشون میدع؟؟ بگه عروسکه بعد بزاره دوشش؟؟

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738
میترسه

نه عزیزم نمیترسه بهش ارامبخش میدین . هجده ساعت میرن تا کانادا. اینجا که یکساعت راه بیشتر نیست ،خیلی بهتر از اینه که بواشکی خفه بشه بمیره ،تو خود هواپیما هم که امکان نداره اجازه ورود بدن.. اصلا کلا نمیشه

2706