2733
2734
عنوان

حس ششمی ک جواب داد..

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 285 پست
همونی بودی ک گفتی میخام ی جا استخدام بشم تااخر هفته اگ شدم میام میگم؟ اگ اونی ک من گفته بودم

درمورد ازدواجم میشه بگی؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیزم

گلم میشه حس تو به من در مورد این سوالات بگی؟به نظرت واقعا دوسش داره؟دختر هم به اون حس و علاقه اش واقعی هست یا نه؟فراموشش میکنم یا بر می گرده و درست میشه؟

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
گلم میشه حس تو به من در مورد این سوالات بگی؟به نظرت واقعا دوسش داره؟دختر هم به اون حس و علاقه اش واق ...

اره دوسش داره ولی ب نظرم دختره دوسش نداره برمیگرده

رسیدن بهش آرزومه.... 
2740
اره عزیزم

ببخشید عزیزم میشه بگی اونی که تو ذهنمه حسی به من داره؟ خصوصیاتش چی هست؟

گران باش؛ گاهی برای خودت هم خط و نشان بکش، رژیمِ ارزشمندی و غرور بگیر، به دلت اجازه نده هر کار که دلش خواست بکند و با منتِ هرکس را کشیدن، تمامِ هویت و ارزشت را لگد مال کند. خودت را تحمیل نکن، بگذار انتخابت کنند! یاد بگیر اگر کسی تو را نادیده گرفت؛ بی هیچ حرف و سوالی، مسیرت را جدا کنی. خودت را از دوست داشتن و احترام هایِ یک طرفه تحریم کن. آدم هایِ این زمانه ظرفیتِ بیش از حد دوست داشته شدن را ندارند، آدم هایِ این زمانه، عجیبند، هرچقدر متواضع تر باشی، بیشتر تو را لِه می کنند! با ارزش باش، بگذار شبیهِ یک گنجینه، دنبالت بگردند، خودت را پشت هیچ ویترینی عرضه نکن، اگر هم کردی، لااقل؛ گران باش!!!💜