2737
2734
خب ممکنه موقتی کم کنه ولی این که درمان نیست اگه پیگیری نکنی همین جوری میریزه به مرور خیلی کم میشه

میگم تازه شروع شده 

راست میگی باید برم دکتر

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگم تازه شروع شده  راست میگی باید برم دکتر

ممکنه کمخونی داشته باشی یا کمبود ویتامین یا هورمونات بهم ریخته

هرچه سریع تر بفهمی راحت ترم درمان میشه موهاتم زودتر به قبل برمیگرده

استرس و ناراحتی هم ریزش میاره

ممکنه کمخونی داشته باشی یا کمبود ویتامین یا هورمونات بهم ریخته هرچه سریع تر بفهمی راحت ترم درمان می ...

آزماش خون ک دادم موردی نبود

آره باید هورمونامم چک کنم

مرسی گلم از راهنماییت

اول برو ی ازمایش خون بده تیروئید کمخونی ویتامین دی وکلسترول کبد چرب و.....بررسی کن

در صورت ک لازم بود داروهاتو مصرف کن علاوه بر اون شامپو بچه گلرنگ پاک کنندگیش نسبت به سایر شامپو بچه ها خوبه ....با اب ولرم سرتو بشور ....آب پیاز ماساژ بده به سرت...رنگ نکن سشوار ژل تافت کفت زهرمار نزن به سرت

استرس کم مایعات میوه زیاد بخور.....ورزش برا پوست ومو عالیه....من الان موهام عالی شد 

2740
در صورت ک لازم بود داروهاتو مصرف کن علاوه بر اون شامپو بچه گلرنگ پاک کنندگیش نسبت به سایر شامپو بچه ...

تغدیه ام تازگی بد شده

هله هوله زیاد خوردم شیرینیجات و...

اتو مو و سشوار و... خیلیییی کم استفاده میکنم

راست میگی... مدتهاس ورزش نکردم

ممنون گلم از اینکه تجربیاتتو در اختیارم گذاشتی 💜

در صورت ک لازم بود داروهاتو مصرف کن علاوه بر اون شامپو بچه گلرنگ پاک کنندگیش نسبت به سایر شامپو بچه ...

من دو هفته اس که شروع کردم هفته ای دوبار با آب پیاز ماساژ میدم انشاالله تاثیر داشته باشه 😢

سلام من هم خودم هم همسرم در حال استفاده هستیم،از شامپوهای ضد ریزش مو ام ان دی،تونیکدضد ریزش مو بلک بری ک توش سلول بنیادی داره هم خیلی تاثیر داشته جوری ک خودم رو قسمت کناری سرم یعنی شقیقه زدم، موهای ریز دراومده ک خودم با چشمم میبینم حتی وقتی موهامو شونه میزنم اون موهای ریز ریز میبینم ک بلند شده ، ک همسرم ب شوخی بهم گفت مو نداشتی اومدی خونه من مو داری شدی ولی خب چون بچه شیر میدم ریزش مو پیدا کرده بودم ک الان متوقف شده کاملا چون هم شامپوهای ضد ریزش میزنم هم این تونیک ک توش سلول بنیادی داره، الانم یکی از دوستام دید خیلی رو موهای من تاثیر داشته، خواسته ک از دوستم تهیه کنم براش.09919131397 سوالی داشتی پیام بده تا راهنماییت کنم فقط چون اثرش روی فولیکول های مو هست سه تا شش ماه صبوری میخواد ولی تاثیر میزاره.علت ریزش مو چ ژنتیک باشه چ هورمونی چ ب خاطر استرس و بارداری و شیردهی، چ بیش از حد موهات چرب باشه، نتیجه ازش میگیری.حتی من داخل ابروهام تونیک بلک بری میزنم چون دوست داشتم جاهایی ک خالی شده پر بشه . تو شامپو هاش کافئین، عصاره نخود، عصاره حنا، رزماری داره قدیما مامانمون برای تقویت موهامون حنا و نخود اسیاب شده میزاشتن، حالا دیگ چون موهامون رنگ میزاریم دیگ حنا نمیزنیم ک تقویت شه.